Alt yapılarda başarılı sezon geçiren takımlar

2022-2023 sezonunda sezon başında başlayan alt yapılarda yer alan ve lige renk getiren Milas Gençlik Spor, Güllük Hermiyas Spor, Milas İsmetpaşa Spor, takımları zor hayat şartlarında amatör takımlarının yanı sıra alt yapı takımlarıyla lige renk getirdi.

Alt yapılarda başarılı sezon geçiren takımlar

Yukarıda adı geçen takımlardan Milas Gençlik Spor alt yapı takımı her kategoride liglere katılarak Muğla Mahalli Ligi’nde aldığı başarılı sonuçlarla sükse yaptı.

Gençlik Spor, amatör takımının yanı sıra alt yapı takımları ile katıldığı kategorilerde büyük başarılara imza attı. Günümüz zor hayat şartlarında amatör takımı ve alt yapı takımları ile liglere katılan hatırı sayılır paralar harcayan Milas Gençlik Spor Kulübü bu sezonun alt yapılarda en başarılı ekibi olarak dikkat çekti.

Milas Gençlik Spor takımının yanı sıra bu sezon yeni kurulan ilk kez Muğla Mahalli Ligi’nde amatör takımıyla birlikte alt yapıda yer alan Güllük Hermiyas Spor takımı bu sezon ligde başarılı bir sezon geçirdiler.

Milas Gençlik Spor ve Güllük Hermiyas Spor takımlarının yanı sıra bu sezon ilk kez Muğla mahalli alt yapı takımları ile boy gösteren Milas İsmetpaşa Spor takımı da elde ettikleri başarılarla adından sitayişle söz ettirmesini bildi.

Yukarıda adı geçen üç alt yapı takımlarının önümüzdeki sezonda yaz dönemini iyi geçirerek kuracakları ekiple 2023-2024 sezonunda bu sezondan daha başarılı sonuçlar elde edeceklerine inanıyoruz.

Milas Önder Gazetesi olarak başarılarının devamını diliyoruz.

 

HABERE AİT RESİMLER

Editör: Sercan Ergin
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık