Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Birinci bölge atletizm yarışmaları yapıldı

​​​​​​​Atletizm dalında Türkiye’nin en hızlı ve dayanıklı sporcuları projesi Kapsamında Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda Muğla, Milas, Yatağan, Bodrum sporcularının katıldığı birinci bölge atletizm müsabakaları Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda yapıldı.

Birinci bölge atletizm yarışmaları yapıldı
  • 20 October 2022, Thursday 10:30

Önümüzdeki günlerde Bodrum, Yatağan, Muğla ilinde yarışmalar tertip edilecektir.

Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda yapılan atletizm yarışmalarında dereceye giren sporcuların isimleri şu şekilde;

2012-2013-2014 doğumlu kızlar 60 metrede

1.Ece Kurtuluş-Milas, 2.Irmak Demir-Milas, 3.Tuana Korkmaz-Milas, 4.Eylül Alagün-Milas, 5.Öykü Zeynep Çankaya-Milas

2012-2013-2014 doğumlu erkekler 60 metrede

1.Enes Yalçın-Milas, 2.İsmail Kaderoğlu-Milas, 3.Furkan Karış-Milas, 4.Emir Tuncar-Milas

2010-2011 doğumlu erkekler

1.Batuhan Tonka-Bodrum, 2.Enes Karatay-Bodrum, 3.Kurtuluş Gezer-Bodrum

 

2010-2011 doğumlu kızlar 60 metrede

1.Nisa Nur Kırçın-Milas, 2.Eda Öneş-Milas, 3.Fatime Şişman-Milas, 4.Ecrin Atıcı-Milas, 5.Ayça Çağlı-Bodrum

 

2007-2008-2009 doğumlu erkek 80 metrede

1.Ramazan Burak Çevik-Bodrum, 2.Cemal Berat Gülseven-Bodrum, 3 Baran Öz-Bodrum, 4.Alperen Şahin-Menteşe

 

2007-2008-2009 doğumlu kızlar 80 metrede

1.Ayşegül Sarı-Milas, 2.Dilan Kaya-Bodrum, 3.Betül Senem Dündar-Milas

4.Şeyma Medine Çırık-Milas, 5. Meryem Ceylan-Bodrum

 

2007-2008-2009 doğumlu erkekler 1200 metrede

1.Ramazan Burak Çevik-Bodrum, 2.Mustafa Mert Tavaslı-Milas, 3.Cemal Berat Gülseven-Milas, 4.Baran Öz-Bodrum, 5.Alperen Şahin-Menteşe

 

2007-2008-2009 doğumlu kızlar 800 metrede

1.Ayşegül Sarı-Milas, 2.Betül Senem Dündar-Milas, 3.Meryem Ceylan-Bodrum, 4.Dilan Kaya-Bodrum, 5.Sinem Turgut-Milas

 

2010-2011 doğumlu kızlar 800 metre

1.Nisa Nur Kırçın-Milas, 2.Ecrin Atıcı-Milas, 3.Eda Öneş-Milas, 4.Yağmur Karaltı-Milas, 5.Fatime Şişman-Milas

 

2010-2011 doğumlu erkekler 800 metre

1.Batuhan Tonka-Bodrum, 2.Enes Karatay-Bodrum, 3.Kurtuluş Gezer-Bodrum

 

2012-2013-2014 doğumlu kızlar 800 metrede

1.Irmak Demir-Milas, 2.Ece Kurtuluş-Milas, 3.Tuana Korkmaz-Milas, 4.Eylül Alagün-Milas, 5.İdil Güneş Şen-Milas

 

2012-2013-2014 doğumlu erkekler 800 metrede

1.Enes Yasin-Milas, 2.Furkan Karış-Milas, 3.İsmail Kaderoğlu-Milas

 

Önümüzdeki günlerde Muğla, Yatağan ve Bodrum’da yapılacak Atletizm yarışmalarında bütün takımlarımıza Milas Önder Gazetesi olarak başarılar diliyoruz.

HABERE AİT RESİMLER

Editör: Sercan Ergin
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis