Duayen voleybolcu Mete, voleybol sezonunu değerlendirdi

​​​​​​​Muğla mahalli bayanlar voleybol liginde yer alan Milas Belediye Spor bayan voleybol takımında uzun yıllardan beri görev yapan, Türk voleyboluna bir çok bayan voleybolcu kazandıran emekli beden eğitimi öğretmeni Eşref Mete, 2022-2023 sezonunda yer alan bayan voleybol takımını değerlendirdi.

Duayen voleybolcu Mete, voleybol sezonunu değerlendirdi

Eşref Mete, “Bu sezon midi, yaş gurubu, yıldız ve genç kızlar gurubunda mahalli lige katıldık. Milas Belediye voleybol takımları, planlanmanın dışında takımdan bazı önemli sporcuların ayrılmaları nedeniyle kan kaybettik. Muğla mahalli liginde beklediğimiz neticeleri alamadık. Midi kızlarda takım kaptanımız olan 2010 doğumlu Meyra Günaydın, İstanbul Vakıfbank Midi Kız Takımı’na transfer oldu. Meyra Günaydın bu sezon Midi Kızlar Ligi’nde yer alan İstanbul Vakıfbank Midi Kız takımında ilk 6’da banko yer aldı. Türkiye Şampiyonluğu yaşadı. Midi kızlarda Meyra’nın takımdan ayrılarak Vakıfbank takımına transferine hocası olarak çok sevindik. Meyra Günaydın ileriki yıllarda Milas’ın adını Türkiye’ye duyuracaktır. Yıldız kızlarda ilimizde yer alan 20 takım arasında yer aldık ve ilk 8 takım arasına girdik. Karşılaşmalarda Marmaris Belediye Spor takımına yenilerek, elendik. Önümüzdeki sezonda çok başarılı olmak için Milas Belediye Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda çalışmalarımıza 100 bayan sporcularımızla başladık” dedi.

Kurulduğu günden beri katıldığı yarışmalarda Milas’ı başarıyla temsil eden Milas Belediye Spor Bayan Voleybol takımına ve hocaları Eşref Mete, Ünsal Çelik’e Milas Önder Gazetesi olarak başarılar diliyoruz.

HABERE AİT RESİMLER

Editör: Sercan Ergin
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık