Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

Güllük Turnuvasında Grup Maçları Tamamlanıyor

Güllük Halı Sahasında bu yıl ikincisi düzenlenen Hermias Futbol Turnuvasında grup maçları Çarşamba ve Perşembe günü oynanacak müsabakalarla sona eriyor.

Güllük Turnuvasında Grup Maçları Tamamlanıyor
  • 12 Haziran 2019, Çarşamba 9:37

15 takımın 2 grupta mücadele ettiği turnuvada çeyrek final eleme maçlarına çıkacak takımların sıralaması hafta içi oynanacak maçlar sonrasında netleşecek.

Müsabaka Programı

Hakemliklerini Murtaza Panay ve Hüseyin Açar’ın yaptığı futbol turnuvasında A grubunda Boğaziçi, Akyol Gençlik, Karadeniz Su Ürünleri, Çimenci Home, Koruspor, Güllükspor, Bargilyaspor ve Çakır Ali Unidet takımları B grubunda ise Meşelik, Avşar Gençlik, Menteş Gençlik, Örenspor, Gençlikspor, Dörtyol Gençlikspor ve Halis Çelik Sigorta takımları yer alıyor.

Turnuvada Son Hafta oynanan Maçların Sonuçları

Karadeniz Su Ürünleri:3 Akyolspor:4

Koru:6 Bargilya:3

Boğaziçi:8 Güllük:2

Çimenci Home:3 Çakırali Unidet:0

Dörtyol Gençlik: 9 Halis Çelik Sigorta:7

Meşelik:6 Avşar:2

Gençlikspor:6 Menteş Gençlikspor:5

Meşelik:6 Dörtyol Gençlik:3

Örenspor:11 Halis Çelik Sigorta:8

Avşarspor:5 Menteşe Gençlikspor:3

Koruspor:3 Güllükspor:0

Akyol Gençlik:3 Çakır Ali United:0

Çimenci Home:2 Boğaziçi:10

Hafta İçi Maçları Programı

12 Haziran Çarşamba

Saat 21.00 Bargilya- Çimenci Home

Saat 22.00 Boğaziçi- Koruspor

Saat 23.00 Akyol Gençlik- Güllükspor

13 Haziran Perşembe

Saat 21.00 Avşar- Dörtyol Gençlik

Saat 22.00 Örenspor- Meşelik

Saat 23.00 Halis Çelik Sigorta- Gençlikspor

Turnuva Gol Krallığı Yarışması Sonuçları

1.Tugay Korkmaz-Örenspor 11 gol

2.Zekeriya Baş- Meşelik 10 gol

3.Âdem Karışmaz- Çimenci Home 10 gol

4.Gökhan Miral- Boğaziçi 10 gol

5.Vedat Aras- Boğaziçi 9 gol

6.Hüseyin Danaoğlu- Karadeniz Su ürünleri 9 gol

7.Samet Dilli- Akyol Gençlik 9 gol

8.Serdar Altıok- Dörtyol Gençlik 9 gol

9. Veli Gökbel- Örenspor 9 gol

10. Erdem Karakoyun- Boğaziçi 8 gol

11.Hasan Hüseyin Akşit- Avşar 8 gol

12.Selim Ayaz- Halis Çelik Sigorta 8 gol

13.Süleyman Can Korkmaz- Dörtyol Gençlik 8 gol

14.Mehmet Kozak- Boğaziçi 7 gol

15.Cüneyt Tanyeri- Güllük 7 gol

16.Müjdat Ata- Gençlikspor 7 gol

17.Sertan Balcı- Menteş Gençlik 7 gol

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık