Milas Belediyesi Milas Spor'da görev dağılımı yapıldı

​​​​​​​Süper Amatör Lig'de ilçemizi temsil eden Milas Belediyesi Beçin Gençlik Spor'un ismi 29 Temmuz 2023 tarihinde gerçekleştirilen genel kurul sonucunda Milas Belediyesi Milas Spor olarak değişmişti.

Milas Belediyesi Milas Spor'da görev dağılımı yapıldı
  • 16 August 2023, Wednesday 21:06

Milas Belediyesi Milas Spor olarak Mor Beyaz renklerle ve yeni amblemiyle Muğla Süper Amatör Lig'de mücadele edecek Milas Belediyesi Milas Spor ilk yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi.

Yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda başlayacak olan sezon öncesinde planlamalar yapılarak, görev dağılımı gerçekleştirildi.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat'ın Kulüp Başkanlığını yapacağı Milas Belediyesi Milas Spor'da görev dağılımı şu şekilde oluştu;

Cemil Zeybek (Başkan Yardımcısı), Tuncay Karaca (Başkan Yardımcısı),  Zekai Korkmaz (Genel Sekreter), Ümit Demirbacak (Sayman), Cihan Solmaz  (Genel Kaptan), Halil Mutlu ( Üye), Harun Reşit Çavuşoğlu ( Üye), M.Murat Yazar  (Üye), Ahmet Filiz (Üye), Sinan Ozan (Üye), Mehmet Besli  (Üye), Yasin Erol (Üye), Önder Körük (Üye), Çağlar Koban (Üye).  

Milas'a yakışan hedefli bir takım oluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz...

Toplantı sonrasında açıklamalarda bulunan Milas Belediyesi Milas Spor Kulüp Başkanı Muhammet Tokat; “İlk yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirerek, görev dağılımımızı yaptık. Mor Beyaz renklerle Muğla Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan takımımız hem Milas'ımızı en iyi şekilde temsil etmek hem de şampiyonluk yaşayarak, bir üst lige yükselme hedefiyle liglerde mücadele edecek. Teknik ekip ve futbolcu kadromuzu oluşturmak için çalışmalarımıza yarından itibaren başlıyoruz. Milas'a yakışan hedefli bir takım oluşturmak için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Takımımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyor, yolun sonunun şampiyonluk olmasını temenni ediyorum" dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık