Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

 Milas Gençlikspor Futbol Turnuvası devam ediyor

2 grupta 16 futbol takımının katıldığı Milas Gençlikspor Kulübü Cumhuriyet Halı Saha Futbol Turnuvasında grup karşılaşmaları Milas Belediyesi Begonya Halı Sahasında oynanmaya devam ediliyor. 

 Milas Gençlikspor Futbol Turnuvası devam ediyor
  • 02 Kasım 2019, Cumartesi 9:33

Kırmızı Grupta:1-Vergi Dairesi 2-Çakır Ali Zeytinyağ 3-Milas Belediyesi 4- Gümüş Doğa 5-Özdil Marin 6- Yüksel Halis Çelik Sigorta 7- Sertoğlu Pen 8- Dörttepe
Beyaz Grupta:1-Mesa Home 2- Boğaziçi 3- Akyol 4- Mylasa 48 5-Dino Gıda 6- Tuğraspor 7- Güven Optik 8- Levent Optik takımları yer alıyorlar.
12-13 Ekim tarihinde oynanmaya başlayan Mials Gençlikspor Halı Saha Futbol turnuvasında grup karşılaşmaları sonrasında gruplarında ilk dörde kalan takımlar çeyrek final eleme maçlarına çıkma hakkını kazanacaklar.
Kırmızı Grup Maç Sonuçları
1.Hafta
Sertoğlu Pen:1 Çakır Ali Zeytinyağ:7
Milas Belediyespor:3 Yüksel Halis Çelik Sigorta:2
Özdil Marin:6 Gümüşdoğa:2
Vergi Dairesi:6 Dörttepe:4
2. Hafta
Vergi Dairesi:3 Milas Belediye:3
Gümüşdoğa:9 Sertoğlu Pen:0
Yüksel Halis Çelik Sigorta:1 Özdil Marin:4
Çakır Ali  Zeytinyağ:1 Dörttepe:3
3.Hafta
Çakır Ali Zeytinyağ:5 Gümüşdoğa:3
Özdil Marin:3 Vergi Dairesi:1
Sertoğlu Pen:0 Yüksel Halis Çelik Sigorta:3 Hükmen
Milas Belediyesi:11 Dörttepe:4
4.Hafta
Milas Belediyesi:0 Özdil Marin:3
Yüksel Halis Çelik Sigorta:6 Çakır Ali Zeytinyağ:3
Vergi Dairesi:8 Sertoğlu Pen:1
Gümüşdoğa:4 Dörttepe:2
5.Hafta
Gümüşdoğa:4 Yüksel Halis Çelik Sigorta:6
Sertoğlu Pen:3 Milas Belediyesi:15
Çakır Ali Zeytinyağ:2 Vergi Dairesi.5
Özdil Marin:9 Dörttepe:1
Beyaz Grup Maç Sonuçları
1.Hafta
Akyol:3 Boğaziçi:5
Mylasa 48:6 Mesa Home:3
Dino Gıda:6 Güven Optik:3
Tuğraspor:5 Levent Optik:4
2.Hafta
Mesa Home:7 Dino Gıda:4
Boğaziçi:3 Mylasa 48:4
Güven Optik:3 Tuğraspor:3
Levent Optik:5 Akyol:4
3.Hafta
Mylasa 48:5 Akyol:3
Dino Gıda:1 Boğaziçi:5
Tuğraspor:2 Mesa Home:43
Güven Optik:3 Levent Optik:7
4.Hafta
Mesa Home:10 Güven Optik:1
Boğaziçi:7 Tuğraspor:6
Akyol:0 Dino Gıda:3
Levent Optik:3 Mylasa 48:0 hükmen
Haftanın Maç Programı
2 Kasım Cumartesi
Saat 18.00 Tuğraspor- Akyol
Saat 19.00 Güven Optik-Boğaziçi
Saat 20.00 Dino Gıda-Mylasa 48
Saat 21.00 Levent Optik- Mesa Home
3 Kasım Pazar
Saat 18.00 Özdil Marin-Sertoğlu Pen
Saat 19.00 Vergi   Dairesi-Gümüşdoğa
Saat 20.00 Milas Belediyesi-Çakırali Zeytinyağ
Saat 21.00 Yüksel Halis Çelik Sigorta- Dörttepe


 

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık