Muğla Kapalı Yüzme Havuzu’nda son iki ayda dördüncü organizasyon

Muğla Kapalı Yüzme Havuzu’nda Türkiye Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışları yapıldı.

Muğla Kapalı Yüzme Havuzu’nda son iki ayda dördüncü organizasyon
  • 03 Şubat 2021, Çarşamba 10:23

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce Muğla Kapalı Yüzme Havuzu’nda Türkiye Ulusal Gelişim Projesi 9 Yaş Yüzme Şenliği ve 10 Yaş İl içi Vize Yüzme Yarışları yapıldı.

30-31 Ocak 2021 tarihlerinde Muğla Kapalı Yüzme Havuzunda yapılan Ulusal Gelişim Projesi 9-10 Yaş Yüzme Yarışları, ilimizden 49 sporcu, 22 Hakem ve 4 Kulübün katılımıyla tamamlandı. Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman ve Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu’nun takip ettiği yarışlara katılan tüm sporculara anı madalyası takdim edildi.

“SON İKİ AYDA DÖRDÜNCÜ ORGANİZASYONUMUZU GERÇEKLEŞTİRDİK”

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, yaptığı açıklamada, "9 Yaş Yüzme Şenliği ve 10 yaş İl içi Vize Yüzme Yarışlarını tamamlamış bulunmaktayız. Bu yarışların bir özelliği de 10 Yaş kategorisindeki sporcularımızın ilk yarışı olmasıdır. Bu vesileyle projeye katılan tüm sporculara anı madalyası takdim ettik. Türkiye Ulusal Gelişim Projesi Yüzme Yarışları ile birlikte Muğla Kapalı Yüzme Havuzumuzda son iki ayda dördüncü organizasyonumuzu gerçekleştirdik. İnşallah İlimizi Yüzme Sporunda daha iyi seviyelere taşıyacağız. Bu organizasyonun Covid-19 tedbirleri kapsamında başarıyla gerçekleşmesi için büyük çaba gösteren tüm görevlilere şükranlarımı sunarım" şeklinde konuştu.

 

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık