Online 30 saniye top sektirme, 30 saniye şınav çekme ve 30 saniye ip atlama yarışmalarında dereceye giren sporcular ödüllerini aldılar

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftası kapsamında düzenlemiş olduğu Online yarışmalarda dereceye giren sporcular Menteşe Spor Salonu’nda düzenlenen törenle ödüllerini aldılar.

Online 30 saniye top sektirme, 30 saniye şınav çekme ve 30 saniye ip atlama yarışmalarında dereceye giren sporcular ödüllerini aldılar
  • 31 Mayıs 2021, Pazartesi 9:27

Online 30 saniye Top Sektirme, 30 saniye Şınav Çekme ve 30 saniye İp Atlama yarışmalarında dereceye giren sporculara ödüllerini Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, Menteşe İlçe Müdürü Yavuz Karahasanoğlu, Spor Şube Müdürü Serkan Paçalı ve Destek Hizmetleri Şube Müdürü Koray Bali tarafından takdim edildi.

Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer İlman, yaptığı konuşmada “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Gençlik Haftasını her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkuyla kutladık. Milli mücadelenin 102. Yılında İlimizde Covid-19 pandemi dönemi olmasına rağmen birçok etkinliğimizi dijital ortama taşıdık. Gençlerimizin bayram coşkusundan hiçbir şey kaybetmeden, Halk oyunları yarışması, İstiklal Marşı’nı güzel okuma yarışması, top sektirme yarışması gibi sosyal ve kültürel alanda Online olarak birçok faaliyetlerimiz ve yarışmalarımız oldu. 3 gün önce Halk oyunları yarışması ve İstiklal Marşı okuma yarışmasında dereceye giren gençlerimizi ödüllendirip tebrik etmiştik. Bugün de ip atlama, top sektirme ve şınav branşında dereceye giren gençlerimizi covid-19 tedbirlerine riayet ederek topladık. Onlarla hem geçmiş Gençlik haftasını ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızı kutlamak amacıyla bir arada olduk. Gençlerimiz aynı zamanda da önümüzdeki günlerde açılacak yaz spor okullarımıza da katılacaklardır. O konuda kendilerine ve ailelerine bilgi vereceğiz. Bu dönemde bayramın layıkıyla kutlanması konusunda bildiğiniz gibi Gençlik Otobüslerimiz halkımıza ulaşıp bayram coşkusunu tüm ilçelerimizde halkımıza yaşattılar. Marşlar eşliğinde, 5 bin Türk bayrağını halkımıza gençlerimize ulaştırdık. Covid-19 döneminde olabilecek en iyi kutlamayı yapmaya çalıştık. Bu vesileyle tüm organizasyonlarda emeği geçen ekibimize çok teşekkür ediyorum. Gençlerimize ve onları spora teşvik eden ailelerimize de şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

19 Mayıs Gençlik Haftası kapsamında Online 30 saniye Top Sektirme, 30 saniye Şınav Çekme ve 30 saniye İp Atlama yarışmalarında dereceye giren sporcuların sıralamaları şu şekilde oldu:

30 sn İp Atlama:

Erkekler 14-16 Yaş Kategorisi

1. Korhan Sarptan

2. Yiğit Bedir

3. Emre Lüleci

 

Kızlar 14-16 Yaş Kategorisi

1. Eylül Büşra

2. Gülçin Demirel

3. Ayşegül Uğur

 

Kızlar 13-15 Yaş Kategorisi

1. Nilay Nur Öztürk

2. Sıla Aleyna çelebi

3. Aleyna Satılmış

 

30 sn Top Sektirme

1. Emre Lüleci

2. Ömer Bayram

3. Uğur Aşkın

30 sn Şınav Çekme

Erkekler 14-15 Yaş Kategorisi

1. Kayra Falay

2. H. İbrahim Zeybek

3. Efe Karaman

 

Kızlar 14-15 Yaş Kategorisi

1. Ayşegül uğur

2. Aleyna satılmış

3. Nilay nur Öztürk

 

Erkekler 16-18 Yaş Kategorisi

1. Oğuz Can

2. Enes Açık

3. Ege Polat Terzioğlu

 

Kızlar 16-18 Yaş Kategorisi

1. Gülçin Demirel

2. Eylül Büşra Söğüt

 

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık