Ovakışlacık mahalleler arası futbol turnuvasında sona gelindi

​​​​​​​Milas’ın şirin mahallelerinden biri olan Ovakışlacık Mahallesi’nde ikamet eden eski futbolcuların bir araya gelerek tertip ettikleri futbol turnuvası, Pazar günü oynanacak müsabakalarla sona erecek.

Ovakışlacık mahalleler arası futbol turnuvasında sona gelindi

Hafta sonu oynanacak final müsabakaları hakkında görüşlerini aldığımız Ovakışlacık Futbol Turnuvası Tertip Komitesi Yönetim Kurulu Başkanı İkinci Başkanı Ovakışlacık Mahalle Muhtarı Erdal Gökhan, gazetemize şunları söyledi: “İki aydan beri düzenli olarak oynanmakta olan Ovakışlacık mahalleler arası futbol turnuvası müsabakalarının sonuna geldik. Pazar günü Ovakışlacık sahasında oynanacak final turnuvasında saat 14’te İçmeler İasos Gençlik Spor ile Avşar Spor 3’cülük ve 4’cülük için karşı karşıya gelirken, saat 16’da Milaslı Mastırlar takımının gösteri maçı, saat 17’de ise Ovakışlacık ve Ekinanbarı Spor takımları final maçında karşı karşıya gelecek.

Final müsabakasına Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Milas Belediye Başkanı Avukat Muhammet Tokat, Milas İlçe Spor Müdürü Durmuş Tayfun Uslu, oda başkanları, siyasi parti mensupları ile futbol severleri final maçına bekliyoruz.” dedi.

Editör: Sercan Ergin
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık