Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

Sahada Rekabet, Saha Dışında Dostluk

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor- Yeni Milasspor

Sahada Rekabet, Saha Dışında Dostluk
  • 09 Kasım 2019, Cumartesi 9:23

Muğla Süper Amatör Küme Ligi’nde ilçemizi temsil eden 2 takım sahaya kazanmak için çıkacaklar. Geçen hafta sonu oynadıkları lig maçlarında rakiplerine yenilen iki Milas takımı Pazar günü Milas Şehit Metin Özcan Stadyumu’nda karşı karşıya gelecekler.
19 yıldır Muğla Süper Amatör Küme Liginde yer alan Yeni Milasspor ile 2 yıldır  ligde mücadele eden  Beçin Gençlikspor futbol takımı arasındaki lig maçı Milaslı taraftarlarca da ilgi ile takip edilecek.
 Birinci Amatör’de de Milas takımları sahadalar
 Milas Gençlikspor- Güllük Belediyespor
 Muğla Birinci Amatör Küme Ligi A grubunda yer alan ve şampiyonluk mücadelesi yapan ilçemiz takımı Milas Gençlikspor hafta sonu Pazar günü Güllük Belediyespor’u sahasında konuk edecek.
Masterler Manisa’da
Manisaspor- MilassporMasterler
Geçen sezonun Ege Bölgesi Şampiyonu Milasspor Masterler Futbol takımı Pazar günü deplasmanda Manisaspor Masterlerı karşısında sahaya puan için çıkacak.
Haftanın Maç Programı
Süper Amatör Küme Ligi
9 Kasım Cumartesi Saat 14.00
Muğla Üniversitesi- Menteşe Yerküpespor
10 Kasım Pazar Saat 14.00
Beçin Gençlikspor- Yeni Milasspor
Karaovaspor-Seydikemer Belediyespor
Göcek Belediyespor- Dalyanspor
Dalaman Belediyespor- Düğerek Güneşspor
Gümüşlük Gençlikspor bay
1.Amatör Küme Ligi Maçları
10 Kasım Pazar  Saat 12.00
Milas Gençlikspor- Güllük Belediyespor
Saat 14.00
Bafa Belediye Zeytinspor- Bodrum Yalı Gençlikspor
Özpisispor- Bodrum Göltürkbükü
Ortaköy Bay
BAL Ligi Maçları
10 Kasım Pazar  Saat 14.00
Ortaca Belediyespor-Burdur Mehmet Akif Ersoy Ünv
Kepez Belediyespor- Yatağanspor
Denizli Sarayönüspor- Akşehirspor
Burdur Bucak Belediye Oğuzhanspor-Isparta 32 Spor
Manavgat Belediyespor- Kestelspor
Konya Ereğlispor- Denizli Sarayköyspor
Çal Belediyespro- Karaman Belediyespor
U16 Ligi Maçları
9 Kasım Cumartesi Saat 14.00
Yeni Milasspor- Bitez Gençlikspor
Gümüşlük Gençlikspor- Milas Gençlikspor
 Bodrum 1925- Marmaris 1923
U14 Ligi Maçları
10 Kasım Pazar Saat 14.00
Yatağan Sportif Gençlikspor- Yeni Milasspor
Milas Gençlikspor- Körfezspor (Güllük Sahası)
Muğlaspor- Yatağanspor
Gümüşlük Gençlikspor- Konacıkspor
Muğla 48 Çağdaşspor-Muğla Saburhanespor
Turgutreisspor- Bodrumspor
Ortakentspor- Bitez Gençlikspor
2. Lig Kırmızı Grup Maçı
10 Kasım Pazar Saat 13.30
B.B.Bodrumspor-Niğde Anadoluspor
3 Lig Maçları
10 Kasım Pazar Saat 13.30
Fethiyespor- Kozanspor
Halide Edip Adıvarspor-Muğlaspor


 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık