Birliğim Gıda Sol Sabit
Sağ Sabit SARI KONAK

 Süper Amatör’de Mücadele Sürüyor

2019-2020 Muğla spor sezonunda Süper Amatör Küme Ligi’nde lig maçları oynanmaya devam ediyor. Ligde üst sıralarda yer alan takımların şampiyonluk mücadelesi, alt sıralarda ise takımların ligden düşmeme mücadeleleri de devam ediyor.

 Süper Amatör’de Mücadele Sürüyor

İlçemizi bu ligde temsil eden Milas Esnafspor geçtiğimiz hafta sonu Milas’a ta aldığı Dalyanspor mağlubiyeti sonrasında şampiyonluktaki şansını büyük ölçüde yitirirken, alt sıralarda yer alan diğer temsilcimiz Yeni Milasspor ise deplasmanda aldığı Karaovaspor yenilgisiyle taraftarlarını üzmüştü.
 Yeni Milasspor- Dalaman Belediyespor
23 Şubat Pazar günü haftanın en zor maçına çıkacak olan Yeni Milasspor kendisi gibi alt sıralardan kurtulma çabasında olan Dalaman Belediyespor ile Milas Şehir Stadyumu’nda karşılaşıyor.
Her iki takımın da mutlak galibiyet için sahaya çıkacağı lig maçında Milaslı futbolseverler tribünlerden Yeni Milasspor’a destek için maçı izleyecekler.
 Menteşe Yerküpe- Milas Esnafspor
23 Şubat Pazar günü Menteşe Yerküpe Sahasında Yerküpe karşısına çıkacak olan Milas Esnafspor, geçtiğimiz hafta sonu aldığı mağlubiyeti telefi için sahaya çıkarken ligin alt sırasında düşme potasında olan ev sahibi takım Yerküpespor da sahaya galibiyet için çıkacak.
Haftanın Futbol Maçları Programı
Süper Amatör Küme Ligi
22 Şubat Cumartesi Saat 14.00
Seydikemer Belediyespor- Gümüşlük Gençlikspor
Muğla Üniversitesi- Göcek Belediyespor
23 Şubat Pazar Saat 14.00
Yeni Milasspor- Dalaman Belediyespor
Menteşe Yerküpespor- Milas Esnafspor
Dalyanspor- Karaovaspor
Düğerek Güneşspor bay
BAL Ligi Maçları
23 Şubat Pazar Saat 14.00
Yatağanspor- Konya Ereğlispor
Çal Belediyespor- Ortaca Belediyespor
Akşehirspor-Manavgat Belediyespor
Karaman Belediyespor- Sarayönü Belediyespor
Kestelspor-Bucak Belediye Oğuzhanspor
Isparta 32 Spor-Denizli Sarayköyspor
Burdur Mehmet Akif Ersoyspor- Kepez Belediyespor
İkinci Amatör Küme Ligi
23 Şubat Pazar Saat 12.00
Bitez Gençlikspor-Bodrum Tukuazspor
Saat 14.00
Örenspor- Gündoğanspor
Konacıkspor- Kavaklıdere Belediyespor
U19 Ligi Maçları
22 Şubat Cumartesi Saat 14.00
Milas Gençlikspor- Yatağanspor
U17 Ligi Maçları
23 Şubat Pazar Saat 12.00
Yeni Milasspor- Bodrum Göltürkbükü
Saat 14.00
Gümüşlük Gençlikspor- Milas Gençlikspor
Bodrum 1925- Bafa Belediye Zeytinspor
U15 Ligi Maçları
22 Şubat Cumartesi Saat 12.00
Milas Gençlikspor- Yatağanspor
Saat 14.00
Muğla Atletik-Yeni Milasspor
Turgutreisspor- Saburhanespor
Bitez Gençlikspor- Bodrum 1925
İkinci Lig Maçı
23 Şubat Pazar saat 13.30
Elazığspor-     B.B.Bodrumspor
Üçüncü Lig Maçları
Turgutluspor-Fethiyespor
Muğlaspor- Osmaniyespor

HABERE AİT RESİMLER

Editör: Hüseyin AÇAR
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık