11 taşınmaz özelleştirilecek

​​​​​​​Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, aralarında Bodrum’daki bir taşınmazın da olduğu 11 taşınmazı satış yöntemiyle özelleştirecek.

11 taşınmaz özelleştirilecek
 

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yer alan duyuruya göre; 

Hazine ve Maliye Bakanlığı Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, İzmir, Kahramanmaraş, Kırşehir, Edirne, Ankara ve Muğla illerinde bulunan 11 adet taşınmazı, 4046 sayılı Kanun hükümleri kapsamında "satış" yöntemiyle özelleştirilecek.

İhaleler, birden fazla teklif sahibinden kapalı zarfla teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle “pazarlık” usulü ile gerçekleştirilecek. İhaleler, pazarlık görüşmelerine devam edilen teklif sahiplerinin katılımı ile yapılacak açık artırma suretiyle sonuçlandırılacak.

İhale konusu taşınmazların ihalelerine katılacak teklif sahiplerinin her bir taşınmaz için ayrı ihale şartnamesi alması, her bir taşınmaz için ayrı teklif sunulması ve teklif ile şartnamede istenilen belgeleri İdare’nin Ziya Gökalp Caddesi No:80 Kurtuluş/ANKARA adresine son teklif verme tarihinde saat 18.00’e kadar elden teslim etmesi zorunlu olacak.

İhaleler, 16 ve 17 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.


Detaylar için linke tıklayın.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/966674/ihale-duyurulari-ozellestirme-kanunu-kapsaminda-ihale-ve-duyurular-ozellestirme-idaresi-baskanligi-11-adet-tasinmazi-ihaleyle-satisa-sunuyor

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık