2.YEREL MEDYA ÇALIŞTAYI 15-17 EKİM 2021 TARİHLERİNDE MARMARİS’TE YAPILACAK

Marmaris Belediyesi’nin organize ettiği 2.Yerel Medya Çalıştayı, 15-17 Ekim 2021 tarihlerinde Marmaris’te yapılacak. TGF’ye kayıtlı 300 gazeteci ve televizyoncunun katılacağı Marmaris’teki çalıştaya CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun da katılması bekleniyor..

2.YEREL MEDYA ÇALIŞTAYI  15-17 EKİM 2021 TARİHLERİNDE MARMARİS’TE YAPILACAK
  • 09 Ekim 2021, Cumartesi 9:23
 

Ülkemizin güzide turizm merkezlerinden Muğla’nın Marmaris Belediyesi önemli bir etkinliğe daha imza atacak. 15-17 Ekim 2021 tarihlerinde Marmaris’te düzenlenecek Yerel Medya Çalıştayı’na, kısa ismi TGF olan Türkiye Gazeteciler Federasyonuna üye 300 yerel gazeteci ve televizyoncu medya mensubu ile birlikte 70 İlin Gazeteciler Cemiyeti ve Dernek Başkanlarının katılacağı öğrenildi. Marmaris’te iki gün sürecek olan 2.Yerel Medya çalıştayına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte CHP Gurup Başkanları, milletvekilleri ve Belediye Başkanlarının katılması bekleniyor.

Hatırlanacağı gibi 1.Yerel Medya Çalıştayı 2019 yılında dönemin Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın ev sahipliğinde yapılmış ve yoğun bir katılım olmuştu. Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay Marmaris’e gelecek olan 300 gazeteci ve televizyoncu için Belediye olarak tüm imkânları seferber ettiklerini söyledi.

TGF Genel Başkanı Yılmaz Karaca da yaptığı açıklamada ‘yerel medyanın sorunlarını bir kez daha gündeme taşıma imkânımız olacak. Sorunlarımızın çözümlenmesi için detaylıca hazırlayacağımız raporu Meclise taşımaları içim ana muhalefet Genel Başkanına verme imkânını bulacağız’ dedi.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık