Aday adayı Topuz; Ön Seçim Öncesi Üyelerle Bir Araya Geliyor

​​​​​​​CHP Milas Belediye Başkan Aday Adayı Fevzi Topuz, 21 Ocak 2024 Pazar günü yapılacak ön seçim öncesi, ilk olarak Firuzpaşa-Gazipaşa mahallerinde, ardından da Beçin mahallesinde üyelerle buluşarak destek istedi.

Aday adayı Topuz; Ön Seçim Öncesi Üyelerle Bir Araya Geliyor
  • 10 January 2024, Wednesday 14:22

Mahalle ziyaretlerini ara vermeden sürdüren CHP Milas Belediye Başkan Aday Adayı Fevzi Topuz, Genel Merkezin ön seçim kararı sonrası üyeler ve vatandaşlarla bir araya geldi.  

Beraberinde, bir grup belediye meclis üyesi aday adayı ile birlikte Firuzpaşa-Gazipaşa mahallerinde partililerle buluşan CHP Milas Belediye Başkan Aday Adayı Fevzi Topuz, dün ise Beçin Mahallesi’ndeki üyeler ile bir araya geldi.  Hem kendi adaylığıyla ilgili, hem de adaylığın netleşmesinin ardından yürütülecek seçim çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan Topuz, Yaklaşık 6 bin CHP’li üyenin, yeni belediye başkan adayını ve meclis üyesi adaylarını belirlemek üzere 21 Ocak Pazar günü sandığa gideceğini söyledi.

Ön seçimin nasıl olacağı yönünde bilgiler paylaşan Topuz; “Üye bazlı önseçim, fermuar yöntemiyle 21 Ocak 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek.  Bafa, Selimiye, Güllük, Ören’in yanı sıra Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda 10 sandık kurulacak. 21 Ocak 2024 Pazar günü gerçekleştirilecek eğilim yoklamasına tüm üyelerimizi bekliyoruz ve üyelerimizden destek istiyoruz” dedi.

Neden yeniden aday aday olduğunu sorusunu cevaplayan Topuz, “Milas’ta belediyecilik konusunda eksik gördüğüm konuları tamamlamak için adayım” derken, “Üyelerimizin ve Genel Merkezimizin kararı ile aday olursam öncelikle Milas Belediyesi’nde çalışma ve bütçe disiplinini sağlamak benim önceliğim olacaktır. Yani önce disiplin, sonra proje uygulamaları devreye girecek. Büyükşehir yasasından önce Milas Belediyesi, sadece kendi mücavir alanında hizmet veriyordu, bugün bu saha oldukça genişledi. Bizler, en acilinden başlayarak sorunları çözecek ve vatandaşın rahat bir nefes almasını sağlayacağız. Önceliğimiz köylerimizin ulaşım yolları olacaktır. Yaşanan su sıkıntısını gidermek olacaktır” dedi.

Aday Adayı Topuz, “Ziyaretlerimiz kapsamında Beçin Mahallemizdeydik.  Yoğun katılımlarıyla bizleri onurlandıran partililerimize ve vatandaşlarımıza çok teşekkür ederim.  Güzel günlere olan inancımızla Milas’ımız için hep birlikte çalışacağız; kazanan MİLAS olacak” derken, bugün (10.01.2024) ise Aydınlıkevler Mahallesi Akkent Çay Bahçesi’nde saat 20’de üyeler ve vatandaşlar ile buluşacağı öğrenildi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

Milas eczane
Site en altı
yukarı çık