ADM’den açıklama.. ve  Peki bizi kim kandırıyor?!...

ADM Elektrik Kurumsal İletişim Müdürlüğü’nden bir açıklama geldi. Muğla’nın çeşitli ilçeleri ve Milas’ta meydana gelen su kesintilerine, su kuyularının olduğu bölgelerde yaşanan uzun süreli elektrik kesintileri nedeniyle depolara su verilememesinin neden olduğu yönündeki Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ’den gelen açıklamalar sonrasında, ADM Elektrik bir açıklama yaparak, bunların doğru olmadığını açıkladı.

ADM’den açıklama.. ve  Peki bizi kim kandırıyor?!...
  • 22 July 2023, Saturday 11:37

Açıklama şöyle:

“Şirketimiz Muğla’da elektrik arıza onarım hizmetini güçlü organizasyonuyla 7 gün 24 saat aralıksız gerçekleştirmektedir.

İş süreçlerimizde yerel yönetimler ve diğer altyapı kuruluşlarıyla iş birliğini her zaman önceliklendiriyoruz. Bu çerçevede bölgemizdeki tüm kurum ve kuruluşlara büyük bir hassasiyetle destek sağlıyoruz.

Son dönemde bazı mecralarda, Muğla’da yaşanan bir kısım altyapı hizmeti aksaklıklarına elektrik kesintilerinin sebep olduğu şeklinde açıklamalar yer almıştır. Bu iddialar, gerçeği yansıtmamaktadır.

Adm Elektrik olarak, bölgede 592 kişilik ekip, 126 araç, 6 drone, 4 vinç ve 4 kepçe ile görev yapmaktayız. Olası durumlarda devreye sokmak üzere 35 mobil jeneratör, 19 mobil trafo, 3 mobil dağıtım merkezimiz göreve hazır bulundurmaktayız.

Kamuoyunun doğru yönlendirilmesi adına, her konuda bizimle temasa geçebileceğinizi bildirir;  teşekkür ederiz.

Adm Elektrik Kurumsal İletişim Müdürlüğü”

PEKİ, BİZİ KİM SUSUZ BIRAKTI?!

Bu açıklamadan sonra bir tek soru geliyor akla..

Peki bizi kim kandırıyor?

 

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık