Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 117 sözleşmeli personel alacak

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, bünyesinde çalıştırılmak üzere, 117 sözleşmeli personel alacak.

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi 117 sözleşmeli personel alacak
 

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan gov tr’de yer alan duyuruya göre; Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar' da yer alan ek 2'nci maddenin (b) fıkrasına göre, 2022 Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) Grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrası uyarınca sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvuru yapacak adayların, http://www.adu.edu.tr/ web adresinde “Duyurular” kısmında bulunan Başvuru Formunu indirerek eksiksiz bir şekilde doldurması, istenilen belgelerle birlikte ilanın Resmî Gazete’de yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlük Binası Zemin Kat Başvuru Ofisine şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. Posta yolu ile gönderilen başvurular geçersiz sayılacağı için işleme alınmayacak ve işleme alınmayan başvurular ile ilgili adaylara ayrıca bilgilendirme yapılmayacaktır.

Detaylar için linki tıklayın.

https://www.ilan.gov.tr/ilan/1118929/kamu-akademik-personel-kamu-personel-alim-ve-sinavlari-aydin-adnan-menderes-universitesi-117-sozlesmeli-personel-alacak

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık