Başkan Adayı Takım, Güllüklü’lerle Buluştu

​​​​​​​Türkiye İşçi Partisi (TİP), Milas Belediye Başkan Adayı ve meclis üyesi adaylarını kahvaltılı bir toplantıyla halka tanıttı.  

Başkan Adayı Takım, Güllüklü’lerle Buluştu
  • 25 February 2024, Sunday 12:32

24 Şubat Cumartesi günü gerçekleşen tanıtım toplantısına TİP Milas İlçe Başkanı Cem Nurgün, Milas Belediye Başkan Adayı Bade Dudu Takım, meclis üyesi adayları, parti üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

Tanıtım toplantısında kısa bir açıklama konuşması yapan TİP Milas İlçe Başkanı Cem Nurgün, “Partimiz Türkiye'nin her yerinde halkımızı seçeneksiz bırakmadı.  İnanıyoruz ki; halkçı belediyeciliğin nasıl olacağını seçilecek adayların çalışmalarıyla herkese göstereceğiz.” dedi.

Milas Belediye Başkan Adayı Bade Dudu Takım ile ekibi de “Milas’ta bu görevi layıkıyla yapacak.” dediler.

Projelerinde de bahseden Başkan Adayı Bade Dudu Takım, “İlk iş olarak Güllük'ün su sorununu çözüp, Türkiye’nin en pahalı suyunu kullanan Güllük halkını yükten kurtaracağız ve dağıtım işini özel şirketten alıp belediye olarak kendimiz yapacağız.” dedi.

Kahvaltıdan sonra topluca esnaf dolaşan TİP Milas İlçe Örgütü üyeleri ve Başkan Adayı Bade Dudu Takım, el emeği ürünleri sergileyen Güllük'lü kadınlarımızın tezgâhları ziyaret ettiler. Burada kadınlardan destek isteyen Başkan Adayı Takım, “Kadınlar yönetimde söz sahibi olsun.” dedi

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık