Başkan Tokat’tan “10 Nisan Polis Günü” Kutlama Mesajı

Milas Belediye Başkanı Av.Muhammet Tokat, 10 Nisan Polis Günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Ülkemizde kamu düzeninin sağlanması, can ve mal güvenliğinin korunması, suçların önlenmesi ve halkımızın emniyetini muhafaza etmek amacıyla mesai kavramı gözetmeksizin görevleri başında olan Emniyet Teşkilatımızın 176. kuruluş yıl dönümünü ve 10 Nisan Polis Gününü kutlamaktayız.

Başkan Tokat’tan “10 Nisan Polis Günü” Kutlama Mesajı
  • 07 Nisan 2021, Çarşamba 17:24

Atatürk Türkiye’sinde Polis Teşkilatımızın çok büyük bir rolü vardır. Gücünü kanunlardan ve halktan alan Türk Polisimiz, görevini fedakarca yapmış, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır. Sahip olduğu 176 yıllık tecrübesine, eğitimli personeli ve çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapısını da ekleyerek, ülkemizin en başarılı kurumlarından olan Emniyet Teşkilatımız, yapmış olduğu çalışmalarla Dünya Polis Teşkilatları arasında da üst sıralarda yer almaktadır.” Dedi.

Başkan Toıkat, mesajının devamında, “Her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir şehirde rahatça yaşamamızı sağlayarak, bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, 10 Nisan Polis Gününü kutluyor, ülkemizde huzur ve güven ortamının tesisi adına ve terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan personellerimize Allah'tan rahmet diliyor, gazi polislerimize şükranlarımı sunuyor, halen görevleri başında olan tüm polislerimize başarılı bir hayat temenni ediyorum.” Dedi.

 

Editör: Gülçin Erşen
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık