Başkan Tokat’tan mahalle ziyaretleri

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, kırsal mahalle ziyaretlerini gerçekleştirmeye, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini yerinde dinlemeye devam ediyor. Başkan Tokat önceki gün Kultak, Alatepe ve Çamlıca Mahallelerini ziyaret etti.

Başkan Tokat’tan mahalle ziyaretleri
  • 29 Ağustos 2022, Pazartesi 9:34

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, mahalle ziyaretlerine devam ederek vatandaşların talep ve şikayetlerini dinliyor. Kultak, Alatepe ve Çamlıca Mahallelerini ziyaret eden Başkan Tokat burada incelemelerde bulundu. Bölge sakinleri tarafından ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Muhammet Tokat, vatandaşları tek tek dinleyerek Milas Belediyesi yetkisinde olan sorunlar için ilgili birim müdürlerine, aksaklıkların bir an önce giderilmesi talimatını verdi. Başkan Tokat’a bu ziyaretlerinde Milas İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya, Milas Belediye Başkan Yardımcıları Halil Mutlu ve Mehmet Ateş, belediye meclis üyeleri, ilgili birim müdürleri ve mahalle muhtarları eşlik etti.

 “Milas’ımızın Dört Bir Yanında Hemşehrilerimizle Buluşuyoruz”

Mahalle ziyaretlerinde konuşan Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas’ın kırsal mahalle sayısının çok fazla olduğunu ve kısıtlı imkanlarla Milas Belediyesi olarak her mahalleyi hizmetlerle buluşturmaya çalıştıklarını ifade etti. Başkan Tokat, “Kultak, Alatepe ve Çamlıca mahallelerimizi ziyaret ederek yapılan hizmetleri yerinde inceledik, yapılacak çalışmalar hakkında hemşerilerimizin görüş ve önerilerini aldık. 132 Mahallesi ile çok geniş bir coğrafyada yedi gün 24 saat hemşerilerimizin yanındayız. Milas için aşkla çalışıyor, insanımız için durmadan üretiyoruz.” dedi. Bölge halkı, Başkan Tokat’a ziyaretinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık