Başkan Tokat’tan zabıtalara ziyaret

​​​​​​​Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Milas Belediyesi bünyesinde ilçe merkezimiz ve beldelerimizde görev yapan zabıta personellerinin 1-7 Eylül Zabıta Haftası’nı kutladı.

Başkan Tokat’tan zabıtalara ziyaret
  • 06 September 2023, Wednesday 10:42

Kutlama programı kapsamında Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne ziyaret gerçekleştiren Başkan Tokat, personele çiçek takdim etti. Milas Belediyesi Zabıta Müdürü Salim Tanış ve zabıtalar tarafından karşılanan Başkan Tokat; tüm zabıtaların haftasını kutlayarak, görevlerinde başarılar diledi.

Biz bir aileyiz…

Kutlama programında bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “Biz bir aileyiz. Zabıta personeli belediyenin halka karşı en önemli yüzüdür. Bu açıdan görevin içeriği dışarıdan algısı itibariyle en hassas olmamız gereken birimlerimizden biridir. Zabıta Haftası’nı kutluyorum. Beraber görev yaptığımız için ve bu görev süremiz içinde bize olan emek ve katkılarınız için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de yine insana saygı, vatandaş memnuniyeti kuralların da en iyi şekilde uygulandığı, rahat ve huzurlu bir çalışma ortamında ailenizin iaşesini en iyi şekilde temin ettiğiniz bir çalışma dönemi diliyorum” dedi.

Başkan Tokat’ın ardından söz alan Milas Belediyesi Zabıta Müdürü Salim Tanış, ziyaretinden dolayı Başkan Tokat’a teşekkür ederek, tüm personelle ilçe genellinde büyük bir özveriyle çalışmalarının en iyi şekilde devam edeceğini belirtti.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık