BEHÇET SAATCI ADAYLIK KOŞULUNU AÇIKLADI..

Parti Genişletilmiş İl İstişare Toplantısında konuşan Behçet Saatcı, “Yapılacak olan kamuoyu araştırmalarında makul bir noktada çıkacak olan sonuç ile ben Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olurum” dedi

BEHÇET SAATCI ADAYLIK KOŞULUNU AÇIKLADI..
  • 27 January 2024, Saturday 22:43

İYİ Parti Muğla’da Genişletilmiş İl İstişare Toplantısını Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenledi.
Genişletilmiş İl İstişare Toplantısına, Genel Başkan Yardımcısı Hakan Şeref Olgun, 3. Bölge Teşkilat Koordinatörü Hasan Toktaş, Aydın Milletvekili Ömer Karakaş, Muğla Milletvekili Metin Ergun, İYİ Parti İl Başkanı Davut Cumhur Akmeşe, İlçe Başkanları, İl-İlçe Yönetim Kurulları, Belediye Başkan Adayları, Belediye Başkan Aday Adayları ve üyeler katıldı.
Toplantıda konuşan Behçet Saatcı, “Yapılacak olan kamuoyu araştırmalarında makul bir noktada çıkacak olan sonuç ile ben Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olurum” dedi.
“ADAY OLMAYACAĞIM ANLAMINI ÇIKARMAZ”
Behçet Saatcı, “Ben büyükşehir belediye başkanı adayıyım dememi istiyorsunuz. Siyasetle uğraşan hiçbir kimse Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanmamak ister mi. Hele yarım bıraktığı bir işi kimse tamamlamak istemez mi? Siyaset sonuç alma sanatıdır. Tabiki iz bırakanlar unutulmaz. Her şey illa seçim başarısıyla ölçülmez. Bizim 2019’da bıraktığımız iz gibi.
Şuan İYİ Partinin 125 bin oyunun 200 bine çıkardığını kabul edeyim. Ancak bu benim aday olmayacağım anlamını bu salonda çıkarmaz. Ben genel başkanıma konuyu arz ettim. Yapılacak olan kamuoyu araştırmalarında makul bir noktada çıkacak olan sonuç ile ben Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olurum. Ama her şey nasiptir. Siyaset makamı nasip işidir. Vekil olsaydım kimseye söz hakkı bırakmadan şimdiye 100 defa büyükşehir adaylığımı açıklamıştım. Metin hocama da bu dönem bu iş sana yakışır demiş insanım. 1 fazla belediye çıkarmak için her şeyi yapmak zorundayız. Ayak basacak yerler bulmak zorundayız” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık