CHP’li vekillerden teşekkür ziyareti

​​​​​​​CHP Muğla Milletvekilleri Cumhur Uzun, Gizem Özcan ve Süreyya Öneş Derici, CHP Milas İlçe Başkanlığı’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

CHP’li vekillerden teşekkür ziyareti
  • 10 June 2023, Saturday 12:19

CHP Muğla Milletvekilleri Cumhur Uzun, Gizem Özcan ve Süreyya Öneş Derici, CHP Milas İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti. CHP Muğla Milletvekillerini partililerle karşılayan CHP Milas İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya, “Kurultaydan, birlik beraberlik içesinde daha güçlü bir halde çıkarız. Kurultay süreçleri doğru yöneltildiği sürece partimize güç katar düşüncesindeyim. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Biz uyum içerisinde çalışan bir örgüt olarak sizlerle de uyum içerisinde çalışacağız. Yerel seçimlerde de bu birliği devam ettireceğiz. Milas örgütüm adına sizlere ziyaretinizden ötürü teşekkür ederim.” dedi.

“Gerçekten çok inandığımız bir süreç geçirdik. Yaşadığımız duygu seçim sonuçları itibariyle biri derinden etkiledi.” diyen CHP Muğla Milletvekili Cumhur Uzun, “Burada çabalarımızın sonuçlarını aldık. Ama Türkiye açısından bunu söyleyemiyoruz. Türkiye’nin savrulduğu bir dönemde savuranlarla olan mücadelemiz devam edecek. Ben sizlere çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ediyorum. Tüm imkanlar iktidarın lehineydi. Buna rağmen kendimizi anlattık. Yılgınlığa yer yok. Mücadeleye kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bir gün Türkiye kazanacak. Öncelikle yerel seçimlere hazırlanmalıyız. Kaybettiğimiz bir şey yok. Mücadeleye kaldığımız yerden devam edeceğiz. Biz sizlerin vekili olarak Ankara’ya gidiyoruz.” Şeklinde konuştu.

CHP Muğla Milletvekili Gizem Özcan ise öncelikle seçim sürecinde aynı yolu yürüyen, çalışan parti ailesine teşekkür etti.

Özcan, konuşmasında şunları kaydetti: “Çok çalıştık ama istediğimiz sonucu alamadık. Biz umutsuz olmamalıyız. Umut her zaman var. Bu mücadele hak mücadelesi… Sizlerin vekili olarak bu gururu yaşıyoruz. Bu tarihi sorumluluğun bilincindeyiz. Adil bir seçim süreci geçirmedik. Tüm olumsuzluklara rağmen mücadele etmeye gayret ettik. Ben Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nu da tavrından, insan sevgisinden ötürü teşekkür ediyorum. CHP 100 yıllık geleceği olan Türkiye’nin teminatı olan bir partidir. Bu yaşadığımız hadiseden dersler çıkarıp, daha güçlü şekilde yürümeye devam edeceğiz. Bu seçimin sonuçlarını okuyarak hem de toplumda propaganda süreçlerini değerlendirerek yolumuza devam edeceğiz.

Tüm bunlar bir yana şuan yaşadığımız süreçte iktidarın ülkeyi ne hale soktuğu ortadadır. Dolar kurşun olmuş, vatandaşın cebini vuruyor. Artık kuru, fiyatları takip edemez olduk. Bizler bu ülkeyi seven, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkan insanlar olarak ne gerekiyorsa yapacağız. Karanlığın en yoğun olduğu an aydınlığa en yakın olan saattir. Önümüzde yerel seçimler var. Çalışmalarımıza ivedilikle başlayacağız. Birlik içerisinde mücadelemize devam edeceğiz.”

CHP Muğla Milletvekili Süreyya Öneş Derici, “Gözbebeğimiz Milas ilçe örgütümüze teşekkür ziyaretinde bulunuyoruz. Her birinize emekleri için teşekkür ederim. İktidar bloğu, pusuda bizim çökmemizi bekliyor. Fakat biz biat partisi değiliz. Hem kurultayımızla, yerel seçimlerle aslında onların kazanmadığını göstereceğiz. Bizler derin üzüntü yaşıyoruz ama güçlüyüz. Önümüzdeki süreçte öz eleştirimizi yapıp, partimizi savunmaya hazırız. CHP toparlanarak yoluna devam etmeye devam edecektir.” diye konuştu. 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık