Dikkat! Elektrik kesintisi

​​​​​​​ADM Milas İlçe Yöneticiliği tarafından yapılan bilgilendiremeye göre; 30, 31 Ekim ve 2, 3 Kasım günlerinde Milas’a bağlı bazı mahallerinde yatırım ve bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak.

Dikkat! Elektrik kesintisi
  • 27 October 2023, Friday 16:55

Kesintisinin yapılacağı günler, saatler ve yerleşim yerleri şu şekilde;

30 Ekim Pazartesi günü, 10:00-15:00 saatleri arasında yatırım ve bakım çalışması nedeniyle Kıyıkışlacık Mahallesi Zeytinlikuyu Mevkii bir kısmı ve Kızılağaç Mahallesi Papaz Mevkii geneli ile Gürçamlar Mahallesi Merkez Mevkii geneli elektrik kesintisi uygulanacak

31 Ekim Salı günü, 09:00-15:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Akyol, Yakaköy, Gökçeler, Ağaçlıhöyük mahallesi geneli, Sekköy mahallesi geneli ve Gürçamlar Mahallesi Merkez Mevkii geneli elektrik kesintisi uygulanacak.

2 Kasım Perşembe günü, 09:00-15:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Gürçamlar Mahallesi Merkez Mevkii geneli elektrik kesintisi uygulanacak

3 Kasım Cuma günü, 09:00-15:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle Gürçamlar Mahallesi Merkez Mevkii geneli elektrik kesintisi uygulanacak.

Abonelerin enerji kesintisi sırasında yapması gerekenler şu şekilde;

1.Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması

2.Yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği.

3.Jenaratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları.

4.Elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 ADM ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.ÇÖZÜM MERKEZİ telefon hattına başvurmaları, Hususlarını dikkatinize sunarız.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık