Doç. Dr. Mehmet Günlük: “Amacımız, Tüm Milaslıların Refah Seviyesini Yükseltmek”

Milas’ta 31 Mart 2024 yerel seçimleri öncesinde siyasi atmosfer giderek yoğunlaşırken, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) içindeki aday belirleme süreci de hız kazanıyor. Bu süreçte, Doçent Doktor Mehmet Günlük de parti üyeleriyle buluşmasını sürdürüyor.

Doç. Dr. Mehmet Günlük: “Amacımız, Tüm Milaslıların Refah Seviyesini Yükseltmek”
  • 18 January 2024, Thursday 14:22

Milas genelinde gerçekleştirdiği mahalle ziyaretlerinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Günlük, İsmetpaşa Mahallesi’ndeki Dutlu kahvesinde düzenlenen etkinlikte, projelerini ve vizyonunu katılımcılara aktardı. Günlük, burada yaptığı konuşmada, “Milas için sürdürülebilir kalkınma ve katılımcı belediyecilik anlayışını benimseyerek, tüm vatandaşlarımızın sesine kulak vermek istiyorum” dedi.

Günlük, yanında bulunan Belediye Meclis Üyesi aday adaylarını da tanıttı. Günlük,  Hacıilyas Mahallesi’ndeki Perçinler kıraathanesinde ve Bafa Mahallesi’nde düzenlenen etkinliklerde de partili üyelerle buluştu,  projelerini anlatmaya devam etti.

Günlük, ziyaretlerinde, “Milas’ın her mahallesinin kendine has sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından tanıyarak, bu sorunlara çözümler üretmeye odaklanacağız. Amacımız, tüm Milaslıların refah seviyesini yükseltmek ve kentimizi geleceğe taşımak” ifadelerini kullandı.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık