​​​​​​​“EYLEMDE KARARLIYIZ VE HAZIRIZ"

​​​​​​​Eylem hazırlığında olan eczacıların 32. Bölge Muğla Eczacı Odası ev sahipliğinde düzen-lenen bilgilendirme toplantısı, miting havasında gerçekleştirildi.

​​​​​​​“EYLEMDE KARARLIYIZ VE HAZIRIZ
  • 08 September 2022, Thursday 10:03

Yönetim kurumu başkanı Ecz. Kadir Serkan TEKİN konuşurken konuşması alkışlarla sık sık bölündü

Kötü hava şartlarına rağmen Muğla Ticaret Odası salonu dolup taşarken, eylem süreci hakkında bilgilendirme yapıldı. Toplantıda konuşan 32. Bölge Muğla Eczacı Odası Başkanı Kadir Serkan Tekin birliktelik mesajı vererek katılımın yoğun olmasına dikkat çekti ve “Böyle bir katılımla biz bu görevin üstesinden geliriz” ifadelerine yer verdi ve havanın kötü olmasına rağmen salonu dolduran kalabalığa teşekkür etti. Başkan Tekin’in konuşması salonda sürekli coşku yaratırken, “Hep birlikle, hep birlikte” sloganı da dikkat çekti. Tekin eylemlilik sürecinde kademeli olarak yapılmaya başlanan ve bundan sonraki süreçte yapılacakları anlattı. Başkan Tekin “eğer ki Ankara'ya miting yapmaya kadar uzanacak ise, bu eylemimiz burada 250 üyemiz var, ama ben Genel Başkanıma ve sizlere söz veriyorum. 1000 kişiyle katılım sağlayacağız; bunun için elimizden geleni yapacağız. Muğla olarak her zaman birliğimizin ve üyelerimizin yanındayız” dedi

250’DEN FAZLA ÜYE KATILDI

Toplantıya Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Başkanı Ecz. Arman ÜNEY, Türk Ec-zacıları Birliği Yüksek Haysiyet Divanı Ecz. Burak SÖĞÜTLÜ, Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Sefa KARAARSLAN, Aydın Eczacı Odası Saymanı Ecz. Ahmet Tolga YIL-MAZ ve Muğla Eczacı Odası üyelerinden 250’den fazla kişi katıldı.

Aydın Eczacı Odası Başkanı Ecz. Sefa Karaarslan da bir konuşma yaparak katılım yoğunluğu için üyelere teşekkür etti.

Toplantıda söz alan Türk Eczacıları Birliği Merkez Heyeti Başkanı Ecz. Arman Üney ilk andan bugüne Eylemlilik sürecini anlattı.Üyelerimizin katılımdaki yoğunluk için teşekkür ederek "Burada şunu görüyorum ki MUĞLA eyleme hazır ! dedi Sonrasında Üney, katılımcıların sorularını yanıtladı.

 

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık