Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Halil Mutlu, Aday Adaylığı Açıklayacak

​​​​​​​Yaklaşan yerel seçimler öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nde aday adaylığı başvuruları tüm hızıyla devam ediyor.  Cumhuriyet Halk Partisi Milas Belediye Meclis Üyesi Halil Mutlu, Milas Belediye Başkanlığı için aday adaylığı açıklaması yapacak.

Halil Mutlu, Aday Adaylığı Açıklayacak
  • 26 November 2023, Sunday 20:43

Milas Belediye Meclis Üyesi, Milas Belediye Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi, Milas Mutlular Harita İnşaat Turizm Limited Şirketi’nin sahibi ve genel müdürü geçen yıl Milas Belediye Başkan yardımcılığı görevinde bulunan Halil Mutlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayacağını duyurdu.  28 Kasım Salı günü CHP İlçe Başkanlığı binasında saat 12.30’da aday adaylığını açıklayacağını söyleyen Mutlu, tüm Milaslıları davet etti.

CHP’den aday adayı olacak olan Mutlu’nun paylaşımı şu şekilde; “Güçlü, mutlu, umutlu bir Milas için, belediye başkan aday adaylığı açıklamamsımıza tüm hemşerilerimizi bekliyorum.”

Halil Mutlu Kimdir?

 Halil MUTLU 1971 yılında Milas’ta dünyaya geldi. İlkokulu Milas Gürçamlar ve Kazıklı, Ortaokulu Milas Merkez Ortaokulu, liseyi ise Milas Lisesi’nde okudu. Adana Çukurova Üniversitesi Harita ve Kadastro Bölümü’nden mezun olan Halil Mutlu, meslek hayatını Milas bölgesinde sürdürmüştür. 20 yıl özel bir şirkette hizmet ettikten sonra 2011 yılında kendi şirketini kurarak harita mühendislik ve müşavirlik hizmeti vermeye devam etmektedir.

1995 yılında başlayan siyasi yaşamı ile 2009-2014 yılları arasında Muğla –Milas İl Genel Meclis Üyesi görevini yürütmüştür. 2019 yılı yerel seçimlerinde Milas Belediye Meclis Üyesi olarak seçilmiştir. 2021 – 2022 yılları arasında Milas Belediye Başkan yardımcılığı görevi de yapan Halil Mutlu, halen meclis üyesi olarak görevini yürütmektedir.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis