İsmetpaşa Mahalle Muhtar Adayı Mazı: “1 Nisan’dan sonra kazanan tüm mahalle sakinlerimiz olacak”

Yıllarını mahallesinde esnaf olarak geçirmiş, İsmetpaşa Mahalle Muhtar Adayı Yıldıray Mazı, yaklaşan yerel seçimler öncesi aza ekibiyle kahvaltıda bir araya geldi.

İsmetpaşa Mahalle Muhtar Adayı Mazı: “1 Nisan’dan sonra kazanan tüm mahalle sakinlerimiz olacak”

31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için belediye başkan adayları ve meclis üyelerinin yanı sıra muhtar adayları da heyecanla çalışmalarını sürdürüyor.

Milas’ın en fazla seçmenine sahip İsmetpaşa Mahallesi’nde mahalle muhtarlığı için adaylığını aylar öncesinde açıklayan Yıldıray Mazı, aza adayları ve yakın dostlarıyla kahvaltılı programda seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Adaylığını açıkladığı günden itibaren yakın çevresinden ve mahalle sakinlerinden büyük destek gördüğünü belirten Mazı, “biz bu yola çıkmadan önce de mahalle sakinlerimizin sesi olup, sorunlarını kendi imkanlarımızla çözmeye çalışıyorduk. Kurumlarda görev yapan tanıdığımız dostlarımıza ricada bulunarak çözüm süreçlerinin hızlandırılmasını sağlıyorduk. Kendi çapımızda yapmış olduğumuz mücadeleyi fark eden birçok mahalle sakinimiz ‘neden muhtar olmuyorsun’ sorusunu yöneltmesinin ardından, bir durum değerlendirmesi yapıp, muhtarlık adaylığımızı açıklamıştık. Bugün aza listemizde yer alan, mahallemizin sorunlarının çözülmesi için elinden gelenin en iyisini yapacağına inandığımız siz değerli dostlarımın da büyük desteği ile yola çıktık” dedi.

Kısa sürede İsmetpaşa’nın birçok sokak ve caddesinde ikamet edenlere ulaştıklarını da belirten Mazı, “başarılı bir seçim süreci geçiriyoruz. Karış karış mahallemizde dolaşarak en gencinden en yaşlısına seçmenlerimize ulaşıp, yaşadıkları sorunların çözümü için notlarımızı alıyoruz. Henüz göreve gelmememize rağmen bazı eksikliklerin giderilmesini, sorunların çözülmesini de sağlamanın mutluluğunu yaşadık. İnşallah 1 Nisan’dan sonra kazanan tüm mahalle sakinlerimiz olacak. Ben destek veren tüm mahalle sakinlerime ve özverili çalışmalarından dolayı, aza arkadaşlarıma ve de sevenlerime teşekkür ediyorum” dedi.

Muhtar adayı Mazı, Milas Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Milas Kaymakamlığı başta olmak üzere sivil toplum örgütleri ve spor kulüpleri ile iletişim ve koordinasyon içinde çalışarak İsmetpaşa Mahallesi’nin gelişmesine ve toplum nezdinde hak ettiği yerde olmasını sağlamak için göreve talip olduğunu yeniden dile getirdi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 1 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık