Mahalle Ziyaretlerine PM Üyesi Bozoğlu da Katıldı

​​​​​​​Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz saha çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Mahalle Ziyaretlerine PM Üyesi Bozoğlu da Katıldı
  • 24 February 2024, Saturday 15:11

Planlanan programlar çerçevesinde ilçemiz mahallelerinde yaşayan hemşehrilerimizin öneri ve taleplerini dinleyerek, sorunlar doğrultusunda projeler üretmek amacıyla ziyaretler gerçekleştiren Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz,  Bafa ve Selimiye çevresi mahallelerinde vatandaşlarımızla bir araya geldi.

Bafa Seçim Koordinasyon Merkezi ve Ofisi’nin açılışının ardından CHP Milas İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya, yönetim kurulu üyeleri ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla  birlikte Pınarcık, Kapıkırı, Gölyaka, Karahayıt, Akçalı, Şenköy, Ekindere, Eğridere, Etrenli ve Danışment mahallelerinde ikamet eden vatandaşlarımızla  buluşan Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz’ a ziyaretlerin bir bölümünde PM Üyesi Dr. Baran Bozoğlu’da eşlik etti. Başkan Adayı Topuz muhtarlar ve mahalle sakinlerinden mahallelerin sorun ve ihtiyaçlarını dinleyerek, çalışma yapılması gereken alanları inceledi.

Hizmetlerimizi mahalle sakinlerimizle buluşturacağız...

Ziyaretlerde konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkan Adayı Fevzi Topuz; “İnsanoğlu yaşadığı sürece sorun hiçbir zaman bitmez. Elimizdeki imkanlar dahilinde belediyemizin bütçesini verimli kullanarak,  mahallelerimizin sorunlarını öncelik sırasına göre çözüp, hizmetlerimizi mahalle sakinlerimizle buluşturacağız. Mahallelerimizde muhtarlarımızın ve azalarımızın bizlere bildirdiği sorunlar noktasında çalışma arkadaşlarımızla birlikte planlamalar yapacağız. Hemşehrilerimiz tercih etti daha önce Belediye Başkanlığı görevinde bulunduk. Sonrasında  bir dönem milletvekilliği görevinde bulunduk ve şimdi de vatandaşlarımız Belediye Başkanı olarak tekrar sana görev düşüyor dediler, biz de yollara çıktık. Milas’ımızın birbirinden güzel mahallerinde vatandaşlarımızla buluşuyor, muhtar ve mahalle sakinlerimizin taleplerini dinliyoruz. Bu talepler doğrultusunda projeler yaparak, hizmet üreteceğiz.  Bizleri kabul ederek ağırlayan başta mahalle muhtarlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık