MGC Başkan ve Üyeleri’nden Başkan Tokat’a ziyaret..

Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette yerel basının sorunları konuşularak, istişarelerde bulunuldu.

MGC Başkan ve Üyeleri’nden Başkan Tokat’a ziyaret..

Gerçekleştirilen ziyaret için Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat, “Ülkemizde gazetecilerimizin karşı karşıya olduğu zorlukları biliyoruz. Zor şartlar  karşısında ulusal ve  yerel basında bu işi idealist çerçevede götürmek isteyen insanların ne kadar takdire şayan bir çaba içerisinde olduklarının farkındayım.  Milas Belediyesi olarak bizler de kendi imkanlarımız çerçevesinde ve  nasıl yardımcı olabiliriz noktasında her zaman yerel basınımızın yanında olmaya çalışıyoruz ”dedi.

Yerel basına verdiği destekten ötürü Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat’ a teşekkür eden Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, nazik kabulü için Başkan Tokat’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Daha sonra, Muğla Gazeteciler Cemiyeti’nin önerisi üzerine, Marmaris Belediyesi ile olduğu gibi, Milas Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen ve Milas yerel basınının halka bir kez daha tanıtımını amaçlayan bilbordlar önünde çekilen fotoğrafla, ziyaret sonlandırıldı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık