Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke’nin Ramazan Bayramı Mesajı

​​​​​​​Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının ileri düzeye vardığı bir Ramazan Bayramı’na daha ulaşmanın mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz. 

Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke’nin Ramazan Bayramı Mesajı
  • 12 Mayıs 2021, Çarşamba 13:45

 Bayramlar; sevgi, kardeşlik, barış ve dostluk duygularını güçlendirir, yardımlaşma duygularını pekiştirir ve milli birlik ve beraberliğimizi sağlamlaştırır. Bu kutsal günleri fırsat bilerek, bizleri bir arada tutan milli ve manevi değerleri yaşatmak, birlik ve beraberliğimizi korumak, huzur ve barış ortamını sürdürmek, kardeşlik duygularımızı geliştirmek için daha çok çaba göstermeliyiz. 

Malum olunduğu üzere bir süredir insanlık, Koronavirüs salgını ile mücadele etmektedir. Bu kapsamda almak zorunda kaldığımız tedbirler dolayısıyla pek çoğumuz geçmişte yapmakta olduğumuz uygulama ve alışkanlıkları arıyor ve özlemle geçmişi yad ediyoruz.

Ancak unutulmamalıdır ki, bugün aldığımız tedbirler, yarın yaşayacağımız sağlıklı günlere attığımız adımlardır. Sevdiklerimizle bu bayramda aramıza koyacağımız mesafe önümüzdeki mutlu ve bir arada geçireceğimiz bayramların habercisidir. 

Bu duygu ve düşüncelerimle tüm Milas’lı hemşerilerimizin, vatandaşlarımızın, tüm kamu personelimizin Bayramlarını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık ve milletimiz için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi, saygı ve iyi dileklerimi sunarım.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık