Milas Otogarı’na sivil araç girişi yasaklandı!..

Milas Otogarı’nın hali, gerçekten içler acısı. Kentin girişinde, kente dair ilk izlenimlerin, o kent hakkında insanlara bilgi vereceği gerçeğinden hareket edersek, Milas, bakımsız ve kendi haline terkedilmiş bir şehir gibi. Yolcu indirme bölgesindeki karmaşa ve düzensizlik, hemen yanındaki tuvaletin içler acısı hali, sanki kasıtlı bir ihmalkarlık varmış gibi düşündürüyor insana.

Milas Otogarı’na sivil araç girişi yasaklandı!..
  • 14 September 2023, Thursday 12:03

Yetkililer, mutlaka, en kısa zamanda o tuvaletin yerine insana yakışır bir tuvalet ve yeni terminal ne zaman yapılacaksa, o zamana kadar, yolcu indirme bölgesine bir düzenlemeyi mutlaka gerçekleştirmeli,

ŞİMDİ DE SİVİL ARAÇ GİRİŞİ YASAKLANDI..

Geçtiğimiz günlerde, Bodrum’a kargo göndermek için otogara gittiğimizde, sivil araç girişinin yasaklandığını gördük. Görevliye, göndereceğim kocaman kargoyu taşımak için arabamı nereye parkedeceğimi ve bu kargoyu nasıl taşıyacağımı sordum. Park yeri gösteremedi. Kargoyu bırakmam için ‘şimdilik’ izin verdi ve bırakabildim.

Ama hem kargo gönderecek olanlar, hem de ellerinde valizlerle otogara gelen yaşlılar ne yapacaklar? Dışarıdan onları nasıl taşıyacaklar? Bu kararları alanlar, bu sorulara mantıklı cevaplar verebiliyorlar mı? Aldıkları kararların gerekçelerini ve önlemleri halka anlatıyorlar mı?

Koskoca bir hayır!..

Başta Büyükşehir yetkilileri olmak üzere herkesi sorumlu davranmaya, mantıklı kararlar ve önlemler almaya davet ediyoruz.

Daha kontrollü bir yolcu indirme-bindirme süreleri belirlenip takip edilebilir. O tuvalet mutlaka insanca bir yapıya, yolcuların otobüsten indikleri alan, Milas’a yakışır bir temizlik ve düzene kavuşturulmalıdır.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık