Milas TİP, Belediye Başkan Adayını Yarın Tanıtacak

Türkiye İşçi Partisi Milas’ta kendi belediye başkanı adayı ile seçimlere katılmak kararı alarak, adayını açıkladı. Adayını yarın yapacağı basın açıklaması ile Milaslılara tanıtacak.

Milas TİP, Belediye Başkan Adayını Yarın Tanıtacak
  • 13 February 2024, Tuesday 13:59

Türkiye İşçi Partisi Milas İlçe Örgütü, Milas Belediye Başkan Adayı Bade Dudu Takım'ı parti binasında yarın saat 14’te yapacağı basın toplantısı ile tanıtacak.

Türkiye İşçi Partisi Milas İlçe Örgütü, “Milas Belediye Başkan adayımızı tanıtmak ve geçtiğimiz günlerde düzenlenen Yerel Yönetim Çalıştayı raporumuzu paylaşmak üzere sizi 14 Şubat 2024 tarihinde saat 14.00'de Türkiye İşçi Partisi Milas İlçe Örgütü binamıza bekliyoruz. Milas'ta geleceği hep birlikte kuracağız. Ranta, talana, yıkıma karşı çıkmak için... Haydi cesaret Milas!" açıklamasıyla, Bade Dudu Takım'ın TİP Milas Belediye Başkan Adayı olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz günlerde Milas Belediyesi Meclis Üyesi aday adaylarının başvurusu kabulü ve tanıtım toplantısında, “Laf olsun diye belediye başkanı adayı çıkarmak istemedik. Kimi istemediğimizi biliyoruz.’ açıklaması yapan Türkiye İşçi Partisi (TİP) Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Cem Nurgün’e bu açıklamasının ardından kararlarının neden değiştiğini sorduğumuzda, Nurgün, “Biz önce diğer partilerin adaylarını çıkarmasını bekledik. Çıkan adayları geçmişten tanıyoruz. Bunun için de Milas’a yeni bir seçenek sunmak istedik” diyerek, detaylı açıklamayı yarınki basın toplantısında yapacağını söyledi.  

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık