Milas’ta 55 adet taşınmaz, İller Bankası’ndan açık artırmayla satılacak..

İller Bankası A.Ş.’nin 7 ildeki 98 adet taşınmazı, 23 Ağustos günü açık arttırma ile satışa çıkıyor. Açık arttırmalar, Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ve Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda yapılacak.

Milas’ta 55 adet taşınmaz, İller Bankası’ndan açık artırmayla satılacak..

Ankara’da 18, Denizli’de 13, Eskişehir’de 1, İstanbul’da 4, Mersin’de 2, Muğla’da 59 ve Samsun’da 1 adet olmak üzere toplam 98 konut, ticari ve muhtelif nitelikli arsa açık artıma ile satılacak.

Satılacak taşınmazlar arasında Bodrum Türkbükü’nden 3 adet konut alanı bulunuyor. 

Türkbükü Mahallesi 202 ada 2 parseldeki 992 metrekare büyüklüğündeki taşınmaz 19 milyon 600 bin TL muhammen bedelle, 219 ada 26 parseldeki 2 dönümlük alan 23 milyon 200 bin TL muhammen bedelle, 233 ada 1 parseldeki yaklaşık 1,5 dönümlük taşınmaz da 21 milyon 600 bin TL muhammen bedelle satışa çıkıyor.

Öte yandan Milas’ın Kazıklı, Selimiye ve Türkevleri mahallelerinde 55 adet taşınmaz, açık arttırma ile satılacak. Satılacak arsaların çok büyük bir kısmı, Selimiye mahallesinde bulunuyor. Ancak, Kazıklı ve Türkevleri Mahallelerindeki arsalar özellikle dikkat çekiyor.

Açık artırma ile yapılacak bu satışlar 23 Ağustos günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda yapılacak.

EMLAK MÜZAYEDE İNTERNET SİTESİNDEN TAKİP EDİLEBİLECEK

7 ildeki 98 arsa satışını İller Bankası adına, Emlak Müzayede internet sitesinden açık artırma ile gerçekleştirecek.

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri ise Türkiye Halk Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların tüm şubeleri aracılığıyla kabul edilecek.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık