Milas’ta görev yapan jandarma personeline ödül

Muğla Valisi Orhan Tavlı, Milas İlçe Jandarma Komutanlığı personeli J. Asb. Kd. Bçvş Mehmet Mahir Demir’e başarı belgesini takdim etti.

Milas’ta görev yapan jandarma personeline ödül
  • 18 Mayıs 2022, Çarşamba 12:27
 

Muğla’nın tüm ilçelerinde yapılan etkinliklerle dolu dolu geçen Karayolları Trafik Haftasının ardından, Muğla’da trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanmasında üstün gayreti görülen trafik polisleri ve jandarma trafik personeli; Muğla Valisi Orhan Tavlı tarafından başarı belgesi ile ödüllendirildi.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda Milas İlçe Jandarma Komutanlığından Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Mehmet Mahir Demir ile Muğla Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şubesinden Komiser Burcu Avcı, Polis Memuru Ahmet Akkaya, başarı belgesine layık görüldü.

Ödül alan personel nezdinde Muğla’da karayollarında trafik düzeni ve güvenliğinin sağlanmasında emeği geçen tüm personele teşekkür eden Vali Orhan Tavlı “Vatan sevgisi ve görev bilinciyle mesai mevhumu gözetmeksizin fedakârca çalışan ve görevini layığıyla yerine getiren emniyet ve jandarma teşkilatımızla gurur duyuyoruz” dedi.

Ödül töreninde Muğla İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ali Gemalmaz Muğla İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ve Sahil Güvenlik Güney Ege Grup Komutanı S.G. Kıdemli Binbaşı Süleyman Ercan hazır bulundu.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık