MİŞTİ Çocuk Ekibi’nden muhteşem performans

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu (MİŞTİ) Çocuk Ekibi, gümbür gümbür bir komedi oyunu olan Lokanta’yla, harika bir performans sergileyerek sahne aldı.

MİŞTİ Çocuk Ekibi’nden muhteşem performans

MİŞTİ Çocuk tarafından Gümbür Gümbür Komedi Show olarak hazırlanan; Ali İlhansayın’ın yazdığı, Berkan Cengiz’in yönettiği, İdil Tecirli’nin ise sahne amirliğini üstlendiği Lokanta oyunu, 24 Eylül Pazar günü 14.00 ve 20.00 saatlerinde Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda sanatseverlerle buluştu.

Nevzat Poyraz Serin, Gülfem Çamlıin, Elvan Naz Sayan, Miray Aslan, Berke Toprak İnce, Almina Hakyemez, Çağan Sarı, Elif Ülkü Karapınar, Tuncay Keskin, Keje Altınay, Dijle Altınay, Merve Kekeç, Hira Derin Güzel, Ceyda Gaygı, Ali Efe Akan’ın sahne aldığı Lokanta oyunu, yemek yemeyip sadece dertlerini anlatan insanları komedi tarzında, aynı zamanda eğlendirirken düşündüren bir şekilde ele aldı.

Denizlerin kirliliğini bir martının, ormanların korunmasını bir ayının, hayvan sevgisini bir kedinin dilinden anlatan oyunda duygu sömürüsü yapan insanlara karşı zaafımız olduğu da etkileyici bir sahne performansıyla anlatıldı.

Oyunun yönetmeni Berkan Cengiz, finalde yaptığı konuşmada oyuncuların performansıyla gurur duyduğunu dile getirerek “Çocuklarımın her birini yürekten kutluyorum. Her iki seansta da salonu dolduran, alkışlarıyla bizleri yüreklendiren konuklarımıza da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık