MİŞTİ yarın sahneye çıkıyor

Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu ( MİŞTİ) 26 Şubat’ta tiyatro severlerin karşısına çıkıyor. 30. kuruluş yılını kutlayan ve yeniden yapılanma içerisine giren Milas Belediyesi Şehir Tiyatrosu 26-27-28 Şubat ve 4-5-6 Mart tarihlerinde Hagop Baronyan’ın ibretlik güldürüsü  “Şark Dişçisi” adlı oyun ile tiyatro severlerin karşısına çıkıyor.

MİŞTİ yarın sahneye çıkıyor

Yönetmenliğini Berkan Cengiz’in yapacağı oyunda Öznur Özdemir, Nihal Alparslan, Berkan Cengiz, Hüseyin Yorulmaz, Özlem Cengiz, İnan Aydoğdu, Murat Yıldırım, Necati Eser, Didar Derin, Sıla Özdemir, İbrahim Özdemir ve Elif İpek rol alacak. Oyunun kostümleri Ozi’nin atölyesi tarafından yapılırken, Ses Işık masasında Mehmet Kaya görev yapacak.
Hago Baronyan tarafından yazılan, Boğos Çalgıcıoğlu tarafından çevirisi yapılan oyunda, görücü usulü evlilik ve sadakat konusunu ele alıyor. Aile ilişkilerinin yozlaştığı, tarafların birbirinin kuyusunu kazdığı bir ortamda, eşler, eski ve yeni âşıklar, çocuklar ve nişanlılar arasındaki ilişkilerin iç içe geçmesi üzerine yaşananlar sahneleniyor. 
26-27-28 Şubat ve 4-5-6 Mart tarihlerinde Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda saat 20.45’de başlayacak ve ücretsiz olarak sahnelenecek.
Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, keyifli bir akşam geçirmek ve biraz da düşünmek isteyen tüm tiyatro sevenleri MİŞTİ tarafından sahneye konulacak Şark Dişçisi adlı oyuna davet etti.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık