Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli
Durmus Ozdemir

MİTSO seçimlerinde kırmızı listede fire yok!

​​​​​​​REŞİT ÖZER - MUSTAFA YÜKSEL GRUBU SEÇİMİ KAZANDI

MİTSO seçimlerinde kırmızı listede fire yok!
  • 04 October 2022, Tuesday 11:38

           Milas Ticaret ve Sanayi Odasının, İlçe Seçim Kurulu gözetiminde yapılan seçimlerde 10 meslek komitesinin 10'unda da firesiz bir şekilde seçimi kazandı. 1 No'lu meslek komitesinden karşı aday olan Salih Önel 5 oy alabildi. Böylece mevcut Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Meclis Başkanı Mustafa Yüksel'in birlikte çıkardıkları kırmızı liste 10 meslek komitesinin 10'unda da seçimi kazanmış oldu.

            MİTSO'YA 3 Ekim 2020 tarihinden önce kayıt olmuş ve son iki yılık döneme ilişkin aidat borçları bulunmayan 1664 üyenin seçme ve seçilme hakkının bulunduğu seçimlerde oy verme işlemi saat 10.00'da başladı ve saat 17.00'de sona erdi. Seçme ve seçilme yeterliğine sahip 1664 üyeden 483'ü kendi meslek komiteleri için koyulan sandıklarda oy kullandılar. Açılan sandıklarda toplaM 10 oy geçersiz sayılırken, tüm meslek komitelerinde Reşit Özer - Mustafa Yüksel grubunun hazırlamış olduğu meslek komitesi listeleri firesiz bir şekilde seçimi kazanmış oldu. Reşit Özer - Mustafa Yüksel grubu 2018'de yapılan ve iki listenin yarıştığı seçimlerde de 10 meslek komitesinin 10'unda da seçimi kazanmışlardı.

YENİ MİTSO MECLİS ÜYELERİ

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ve Meclis Başkanı Mustafa Yüksel seçimde, mazeretleri nedeniyle görev almak istemeyenler dışında aynı ekiple yola devam edeceklerini duyurmuştu.
Buna göre belirlenen ve Reşit Özer ve Mustafa Yüksel’in listesindeki meslek gruplarında yer alan, MİTSO Meclisi’ne girecek isimler aşağıdaki gibiydi ve yapılan seçimler sonucunda da bu isimler, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni meclis üyeleri oldular.
01. Meslek Grubu: Mustafa YÜKSEL – Orkun BIÇAKÇI
02. Meslek Grubu: Ömer ELİŞ – Kemal NECİPOĞLU – Ferudun BAKÇEK
03. Meslek Grubu: Mehmet YİĞİT – Hasan TİRYAKİOĞLU
04. Meslek Grubu: Kadir KARAGÜLLE – Emin Zeki HELVACIOĞLU – Bülent SOLMAZ
05. Meslek Grubu: Özer TOPUZ – Soner ÇAMLIBELEN
06. Meslek Grubu: Ejder ÜSTEK – Hüseyin AYKAL – Yasin EROL
07. Meslek Grubu: Özcan GÜL – Murat SODRA – Zekai KORKMAZ
08. Meslek Grubu: Hayati ÇORBACI – Koray TÜRKOĞLU
09. Meslek Grubu: Reşit ÖZER – Hakkı AYAKDAŞ
10. Meslek Grubu: Melda Seyhun OZAN – Mustafa TURHAN – Canan YAYLA

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis