MİTSO TBMM'DE...

​​​​​​​Muğla Milletvekillerine 25 maddelik dilek ve öneriler sunuldu

MİTSO TBMM'DE...
  • 27 October 2022, Thursday 10:32

           Milas Ticaret ve Sanayi Odası'nın yeni belirlenen meclis ve yönetim kurulu üyeleri Ankara'da, T.B.M.M'ndeki Muğla milletvekillerini ziyaret ederek üyelerinin ve yörenin sorunlarını içeren ve 25 maddeden oluşan dileklerini ve önerilerini bir rapor halinde sundu.

            MİTSO Meclis Başkanı Mustafa Yüksel, Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile MİTSO meclis ve yönetim kurulu üyeleri, T.B.M.M.'deki Muğla Milletvekillerini ziyaret etti. Muğla Milletvekillerine oda üyelerinin ve yörenin sorunlarıyla ilgili dilek ve önerilerden oluşan 25 maddelik bir rapor sunan MİTSO yöneticileri, milletvekillerini 12 / 13 Ekimde Milas'ta yapılacak 8. Zeytin Hasat Şenliği’ne davet etti.

            Muğla Milletvekilleri Yelda Erol Gökcan, Suat Özcan, Burak Erbay ve Süleyman Girgin'i T.B.M.M.'deki çalışma odalarında ziyaret eden MİTSO yöneticileri, ziyaretleri anısına milletvekillerine üzerinde Milas'ın tarihi eserlerinin yer aldığı bir anı tabağı armağan etti. Muğla milletvekillerinden M. Yavuz Demir, Mürsel Alban ve Metin Ergun'un mazeretleri nedeniyle T.B.M.M.'de bulunamayışı üzerine MİTSO'nun hazırladığı raporlar ve 8. Zeytin Hasat Şenliği davetiyeleri yardımcılarına teslim edildi.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, T.B.M.M.'de Muğla milletvekillerine yaptıkları ziyaretle ilgili olarak yaptığı açıklamada "Seçim sürecinde ziyaret ettiğimiz, görüştüğümüz üyelerimizin dilekleri ve talepleri doğrultusunda bir rapor hazırladık. Oda yönetimimizin de görüş ve önerilerinden oluşan raporlarımızı Muğla milletvekillerimize teslim ettik. Aynı zamanda kendilerini bu yıl 8'incisini yapacağımız Milas Zeytin Hasat Şenliğine davet ettik" dedi.

             

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık