Muğla’dan iki isim Merkez Yönetime girdi

13. Bölge Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası Başkanı Hakan İnan ile Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Levent Akyer, Ankara’da yapılan 1. Olağan Genel Kurulda, Türk Optisyen ve Gözlükçüler Birliği Merkez Yönetim Kurulu’na seçildi.

Muğla’dan iki isim Merkez Yönetime girdi

Türk Optisyen ve Gözlükçüler Birliği, Ankara’da 1. Olağan Genel Kurulu’nu 3-4 Nisan tarihlerinde gerçekleştirdi.

Mavi ve beyaz olmak üzere iki listenin yarıştığı genel kurulda beyaz liste ile seçime katılan Bursa Optisyen ve Gözlükçüler Oda Başkanı Ergün Karaçanak, Birlik Başkanlığı’na seçildi.  

13. Bölge Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası Başkanı Hakan İnan ile Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası Yönetim Kurulu Üyesi Levent Akyer, Genel Kurulda Muğla’dan iki isim olarak Merkez Yönetim Kurulu’na seçildi.

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ”

“Bundan sonraki süreçte kıymetli meslektaşlarımızın sorunlarını önerilerini ve taleplerini Ankara’da çözüme kavuşturmak için var gücümüzle çalışacağız.” diyerek açıklama yapan Levent Akyer, “Türk Optisyen ve Gözlükçüler Birliğinin 1. seçimli Olağan Genel Kurulunu Ankara’da gerçekleştirdik. 13. Bölge Muğla Optisyen ve Gözlükçüler Odası Başkanı değerli abim Hakan İnan ile birlikte Merkez Birlik Yönetim Kuruluna seçilmiş olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyorum. Genel Kurulumuzun Mesleğimize ve Meslektaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum...” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık