Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Muhtar Adayları Ortaya Çıkıyor

Siyasi partilerde yerel seçimler için hem meclis hem de belediye başkanlığı için aday adaylığı heyecanı yaşanırken, bir başka heyecanın yaşandığı alan mahalle muhtarlıkları oluyor. Milaslı esnaf Yıldıray Mazı, 2024 yerel seçimlerinde İsmetpaşa Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

Muhtar Adayları Ortaya Çıkıyor
  • 30 November 2023, Thursday 11:39

2024 yerel seçimleri yaklaşırken muhtar adayları da adaylıklarını açıklamaya başladı. İsmetpaşa Mahallesi’nde ikamet eden ve esnaflık yapan Yıldıray Mazı, yaklaşık 12 bin nüfusu ile Milas’ın en büyük mahallesi olan İsmetpaşa Mahallesi’nden muhtar adayı olduğunu açıkladı.

46 yaşında, evli ve bir çocuk babası Yıldıray Mazı, 1985 yılından bu yana İsmetpaşa Mahallesi’nde ikamet ettiklerini ve esnaflık yaptığını belirterek, “Mahalleler birçok insan için oturduğu ev gibidir. Her türlü eksikliğini hisseder, neyin nerede olması gerektiği yönünde fikirler üretir, elinden de bir şeyler geliyorsa yapmaya çalışır, güzelleştirmeye çalışır. Ben de yıllardan beri aynı bilinçle hareket ediyorum. Elimden geldiği kadarıyla mahallemiz için mahalle sakinlerimiz için kurumlar arasında köprü olmaya çalıştım. Mahalle sakinlerimizin yoğun talebi üzerine canı gönülden yaptığım, hiçbir karşılık beklemeden kendime vazife edindiğim bu çalışmaları artık resmi bir ünvanla yapmak istiyorum. Bu doğrultuda önümüzdeki dönemde yapılacak olan yerel seçimlerde İsmetpaşa Mahallemizin muhtar adayı olduğumu açıklıyorum” dedi.

DAHA GÜZEL BİR MAHALLE İÇİN

İlgili kurum ve kuruluşlar, hayırseverlerle yemyeşil ve peyzajları yapılmış spor alanları, sosyal donatıları olan, asayiş ve güvenlik kaygılarının olmadığı, insanların aileleriyle birlikte ikamet etmek için en çok tercih edeceği bir mahalle olma hayalinin olduğunu ifade eden Mazı, “Ben ve aza arkadaşlarımız bu yolda gece gündüz mücadele edeceğiz. Unutmayalım inanmak demek, başarmak demektir. Başarmak demek, çalışmak demektir. Çalışan başarır, çalışan kazanır. Çıkmış olduğumuz bu yolda kendimize olan inancımız da, güvenimiz de tamdır. İsimlerin değil mahallemizin adamı olacağım. Onun için ‘Ben değil, biz göreve’ diyorum” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis