İYİ Partili Çayırlı Aday Adaylığını Açıklıyor

​​​​​​​İYİ Parti Milas Kurucu İlçe Başkanı ve halen Milas Belediye Meclis Üyeliği görevini yürüten Serbest Mali Müşavir Mehmet Çayırlı, 31 Aralık 2024 tarihindeki yerel seçimlere İYİ Parti’den Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı 3 Aralık 2024 Pazar günü açıklayacak.

İYİ Partili Çayırlı Aday Adaylığını Açıklıyor
  • 30 November 2023, Thursday 11:25

2019 yılında yapılan yerel seçimlerde Milas’ta CHP ile ittifak kurulmasını sağlayan taraflardan biri olan Çayırlı, İYİ Parti Milas İlçe Başkanlığı görevinden ayrılarak; Ali Kurt, Tacettin Yıldız ve Gürsel İnce ile birlikte Belediye Meclis Üyeliği’ne ittifak listesinden seçilerek mecliste İYİ Parti grubunu oluşturdular. Çayırlı bir yıl süre de Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yaptı.

‘Umutla bakacağımız daha iyi bir Milas için belediye başkan aday adayıyım’ diyerek yola çıktığını belirten Mehmet Çayırlı; “Milas’ın kıyı şeridi uzunluğu Türkiye’nin turizm cenneti, tüm dünyanın gözbebeği Bodrum’dan daha fazla. Adeta tarih ve kültürün başkentiyiz. Deyim yerindeyse tarihin üstünde oturuyoruz. Tabiat olarak Bafa Gölü başta olmak üzere büyük bir zenginliğe sahibiz. İlçenin etrafı denizlerle çevrili, sahip olduğumuz ormanlık alanımız herkesi kıskandıracak boyutlarda. Tarımsal açıdan Bodrum’un gıda ambarıyız. Bu kadar zenginliğe sahibiz ve diğer kentlerden neyimiz eksik diye hep soruyor, sorguluyoruz. Aksine çok şeyimiz var. Soruyorum sizlere Bodrum’un Turizmden başka neyi var? Maya var, hamur var… Bu kentin bir ustaya ihtiyacı var diyoruz.

Mali disiplini, şeffaf ve hesap verebilirliği, eşit hizmeti ve yeni istihdam alanlarını ön plana çıkaracak projelerimizle, bu projeleri uygulayacak liyakatli meclis üyesi listesiyle çok yakında Milaslı hemşehrilerimizin karşısına çıkacağız.

Bu yolculuğun ilk ayağı olan aday adaylığı açıklamamızı, 3 Aralık 2023 Pazar günü Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda saat: 12.00’de yapacağız. Tüm Milas halkını aday açıklama programımıza davet ediyoruz” diyerek, aday adaylığını basın yoluyla kamuoyuna duyurdu.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık