Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Protez ayağına kavuşan Güşlü'den Başkan Tokat'a ziyaret

Milas Belediyesi personeli olarak görev yapan ve şeker hastalığı nedeniyle ayağını kaybeden Abdülkadir Güşlü, yeni kullanmaya başladığı proteziyle Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Protez ayağına kavuşan Güşlü'den Başkan Tokat'a ziyaret
  • 23 September 2022, Friday 10:26

Milas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nde görev yapan Abdülkadir Güşlü, yaşadığı şeker hastalığı rahatsızlığı nedeniyle bir ayağını kaybetti. Tedavisi süren Abdülkadir Güşlü, geçtiğimiz günlerde Türkiye Sakatlar Derneği Milas Şubesi'nin destekleriyle protezine kavuştu.

Güşlü, beraberinde CHP Milas İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya, Türkiye Sakatlar Derneği Milas Temsilcisi Hüsnü Tevşi, DİSK/Genel-İş Muğla 1 No’lu Şube Başkanı Uzay Kocabaş ile birlikte Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tokat,  “Şeker hastalığı nedeniyle bir ayağını kaybeden çalışma arkadaşımız Abdülkadir Güşlü Türkiye Sakatlar Derneği Milas Şubesi'nin destekleriyle protezine kavuştu. Kardeşimize Belediyemiz ve personellerimiz tarafından yapılan destek ve katkılar da devam ediyor. Değerli mesai arkadaşımızın bir an önce aramıza dönmesini temenni ediyor, sağlıklı bir ömür diliyoruz.” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis