Saylak’tan Aday Gösterilmemesinin Ardından İlk Açıklama

Ak Parti Milas Belediye Başkan Aday Adayı olan Barış Saylak, aday gösterilmemesinin ardından ilk kez sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yaptı. Saylak, “Cennet Muğla'mızın her ilçesini, her mahallesini, her sokağını yaşanabilir kılan, vatandaşlarımızın memnuniyetini ve yaşam kalitesini önceleyen bir belediyecilik kültürü için çalışmaya ve seçim sürecinde tüm başkan adaylarımızla omuz omuza olmaya devam edeceğiz.” dedi.

Saylak’tan Aday Gösterilmemesinin Ardından İlk Açıklama

Ak Parti’den Milas Belediye başkan adayı olarak gösterilmeyen ve hakkında bağımsız aday olacağı yönünde dedikodular da çıkan Saylak, AK Parti Muğla Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın ile beraber çekindiği fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak, altına da şunları yazdı;

“Güzel memleketimiz Milas'ın gelecek yüzyılını inşa etme ve vizyon projelerini hayata geçirme sorumluluğuyla kutlu bir yola çıktık. Milas Belediye Başkanlığına aday adayı olduğumuz bu süreçte, partimiz için mükemmel bir saha çalışması yaparak, dokunmadığımız yürek, çalmadığımız kapı, gezmediğimiz sokak bırakmadık. Milas'ımızın, Muğla'mızın uzun yıllardır hasretini çektiği gerçek belediyecilik anlayışı için kamu kaynaklarından ve merkezi idarenin yatırımlarından yararlanması gerektiğini elimizden geldiğince anlatmaya çalıştık.

Bu süre zarfında bizimle birlikte coşku ile çalışan tüm aday adayı arkadaşlarıma, ilgisini ve sevgisini bizlerden esirgemeyen sevgili hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum.

Genel Merkezimizin takdiri ile Muğla Büyükşehir ve 13 ilçemizde partimizin belediye başkan adaylarının isimleri açıklandı. Her bir arkadaşımızın emaneti hakkıyla ve layıkıyla taşıyacağına dair inancım tamdır. Cennet Muğla'mızın her ilçesini, her mahallesini, her sokağını yaşanabilir kılan, vatandaşlarımızın memnuniyetini ve yaşam kalitesini önceleyen bir belediyecilik kültürü için çalışmaya ve seçim sürecinde tüm başkan adaylarımızla omuz omuza olmaya devam edeceğiz. Bu duygularla, başta Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Prof. Dr. Aydın Ayaydın olmak üzere; Cumhur İttifakımızın tüm ilçelerimizdeki başkan adaylarına yürekten başarılar diliyorum.  Memleketimize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık