‘Sevgi Evi’ yapımı için İzan A.Ş. ile protokol imzalandı

​​​​​​​İzan A.Ş. tarafından ilçemizde inşaa edilecek olan Sevgi Evi’nin protokol anlaşması Milas Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirildi.

‘Sevgi Evi’ yapımı için İzan A.Ş. ile protokol imzalandı
  • 18 Ekim 2021, Pazartesi 10:22
 

İmza töreninde yapılan açıklamada ‘Sevgi Evi’nin 1 yıl içerisinde tamamlanarak, faaliyete geçirileceği bildirildi.

Gerçekleşen protokol imza törenine Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, İzan A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Şevket Özcan ve Milas Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürü Yücel Bedel katıldı.

‘Hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum’

Protokol imza töreninde bir konuşma gerçekleştiren Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat; “İlçemize çok güzel bir sosyal tesis kazandırılıyor. Belediyemiz adına, Milas halkı adına kendilerine teşekkür ediyorum. Hepimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

1 yıl içerisinde bitirilip faaliyete geçirilecek

Protokol töreninin ardından tesisin yapım çalışmalarına başlanacağını belirten Başkan Tokat; “Amacına uygun olarak tesisin yaşaması ve işletilmesi konusunda da fikir birliği içerisindeyiz. Özellikle ilçemizin ihtiyaç duyduğu sosyal tesisler noktasında bu sayede çok olumlu bir adım atmış oluyoruz. Bu protokolden sonra kendileri hemen çalışmalara başlayacaklar, 1 yıl içerisinde bitirip faaliyete geçireceğiz. Hepimize hayırlı olsun” açıklamasında bulundu.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık