S.S Milas Anatolie Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nden Açıklama:

* Milas Doğuş gazetesinin haberinin gerçeklerle hiçbir ilişkisi yoktur. * Mustafa Tunç hakkında maddi ve manevi tazminat davası açıyoruz.

S.S Milas Anatolie Kadın Girişimi Üretim  ve İşletme  Kooperatifi’nden Açıklama:

Milas Doğuş Gazetesi’nde Mustafa Tunç’un kaleme aldığı, Belediyenin 17 ton zeytinyağının kayıp olduğu ve bunun 5 tonunun Anatolie kooperatifinde bulunduğu şeklindeki haberle ilgili olarak Milas Anatolie’nin yönetim kurulu başkanı Nurgül Çöllüoğlu bir basın açıklaması yaptı.

Açıklama şöyle:

“Kamuoyuna yönelik basın açıklamamızdır.

13/06/2024 tarihinde Milas Doğuş Gazetesinde hakkımızda ‘’kayıp 5 ton yağ bulundu’’ başlık ve kooperatifimizin resmi altında yayınlanan haber üzerine bu açıklamayı yapma gereği duyulmuştur.

Henüz bir dernek ve kooperatifi bile birbirinden ayıramayan ve ‘’gazeteci’’ gazete sahibi olan Mustafa Tunç adlı şahsın kaleme aldığı ve gerçeklerle hiçbir ilişkisi olmayan  bu haber sonucunda hem Milas Belediyesi hem de kooperatifimiz Milas Anatolie zan altında bırakılmıştır.

Ticari bir kuruluş olan kooperatifimizin itibarının böyle bir yalan haberle zedelenmesine asla izin vermeyeceğiz, suç duyurusunda bulunarak yasal haklarımızı kullanacağımızı, açacağımız maddi ve manevi tazminatı da Çağdaş Yaşam’ı Destekleme Derneği’ne bağışlayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz."

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 1

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık