Yanan Çökertme'de "Doğanın Uyanışı" konseri

            Ağustos ayında çok büyük bir orman yangını geçiren Milas'ın Çökertme mahallesinde Milas Rotary Kulübü tarafından 3 Ekim Pazar günü saat 12.00'de "Doğanın Uyanışı" adıyla bir senfonik konser düzenleniyor. "Mandıra Filozofu" adlı sinema filmi ile ünlenen ve adı halk arasında "Mandıra Filozofu Koyu" olarak kalan koyda düzenlenecek konserde şef Tuncay Mızrak yönetimindeki Milas Belediyesi Senfonik Kent Orkestrasının dinletisi ücretsiz olarak dinlenebilecek.

Yanan Çökertme'de
  • 02 Ekim 2021, Cumartesi 9:36

            Milas ve Bodrum Belediyeleri ile MİTSO ve BODTO'nun destekleriyle Milas Rotary Kulübü tarafından düzenlenen konseri dinlemek isteyenler 3 Ekim  Pazar günü saat 11.00'de Çökertme'de toplanılacak ve yürüyerek konserin düzenleneceği "Mandıra Filozofu" koyuna gidilecek. Ücretsiz olarak dinlenebilecek konser saat 12.00'de başlayacak.

            Rotary Kulübü Milas Dönem Başkanı Ünsal Orhan, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer'i "Doğanın Uyanışı" konserine davet etmek için ziyaret etti. Konsere verdiği destek nedeniyle MİTSO'ya teşekkür eden Ünsal Orhan, orman yangınından etkilenen yöre halkına "Doğanın Uyanışı" konseri ile moral vermek istediklerini söyledi ve destekleri nedeniyle Milas ve Bodrum Belediyeleri ile MİTSO ve BODTO'ya teşekkür ettiklerini bildirdi.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de Rotary Kulübünün düzenlediği konserin yöre halkına moral vereceğini belirterek "Başta Çökertme olmak üzere yanan mahallelerimizi gezdik. Muhtarlarımızla, yöre halkıyla görüşmeler yaptık. Gerçekten büyük bir sıkıntı atlatıldı. Herkes çok büyük üzüntü yaşadı. Bu konser yöre halkı için bir moral kaynağı olacaktır" dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık