Yaşoğlu’ndan Kırsal Mahalle Okullarına Ziyaret

​​​​​​​Milas İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Türker Yaşoğlu, Türbe Çallı, Ortaköy ve Akkovanlık Mahallelerindeki okulları ziyaret ederek veliler, öğretmenler, okul yöneticileri ve öğrencilerle bir araya geldi.

Yaşoğlu’ndan Kırsal Mahalle Okullarına Ziyaret

Milas İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili İbrahim Türker Yaşoğlu; Türbe/Ortaköy İlkokul/Ortaokulu, Turgutreis Anaokulu/İlkokulu, Çallı Anaokulu/İlkokullarını ziyaret etti.

Ziyarette öğrencilere hediyeler verilirken, öğrenci, öğretmen ve velilerle bir araya gelerek yeni eğitim öğretim yılının hayırlı olması dilendi.

İbrahim Türker Yaşoğlu, yaptığı açıklamada; “Türkiye Yüzyılı eğitimin yüzyılı olacak hedefiyle çıkılan eğitim yolculuğunda Cumhuriyetimize yakışır eğitim ortamlarının daha iyi şartlarda olabilmesi için tüm paydaşlarla bir araya gelinmekte. Daha iyi olabilmemiz için hayırseverlerle ortak projeler geliştirilmekte. Eğitimin niteliğinin ve hizmet kalitesinin artırılması, eğitim ve öğretime uygunluğunun hedeflenen düzeyde olabilmesi için incelemelerde bulunduk. Öğrencilerimizin mutluluğu, gülümsemesi her şeye değerdir” dedi

Çallı Muhtarı Burhan Kara ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve yapılan çalışmalar için İlçe Milli Eğitim Müdür V. İbrahim Türker Yaşoğlu’na teşekkür etti.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık