Zamazingo oyunu izleyiciyle buluştu

Milas Belediyesi bünyesinde kültür ve sanat etkinlikleri sürüyor. Milas Şehir Tiyatrosu(MİŞTİ) tarafından sahnelenen Zamazingo adlı oyun izleyiciyle buluştu.

Zamazingo oyunu izleyiciyle buluştu
  • 18 Kasım 2021, Perşembe 10:46
 

MİŞTİ tarafından hazırlanan Zamazingo oyunu dün Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda izleyiciyle buluştu. Yönetmen koltuğunda Berkan Cengiz’in oturduğu oyunda, sahne, ışık ve afişte Mehmet Kaya, koreografide Müzeyyen Mete, müzikte Yunus Altun, vokal olarak Hanife Turhan, Emre Sözen yer aldı. İki perde olarak sahnelenen müzikli güldürü olan Zamazingo oyununun oyuncu kadrosunda, Hüseyin Yorulmaz, Murat Yıldırım, Nihal Alparslan, Özlem Cengiz, İnan Aydoğdu, İlkay Oral, Ersin Öney ve Necati Eser yer aldı.

“İzleyicilerden Büyük Beğeni Topladı”

Milas Belediye Toplantı ve Düğün Salonu’nda bugün ve yarın da saat 20.30’da sahnelenecek oyunun ilk gösterimi izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. Milas Belediye Başkan Yardımcısı Halil Mutlu’nun da takip ettiği oyunda, izleyiciler oldukça keyifli dakikalar geçirdi. Zamazingo oyunun ardından konuşan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Halil Mutlu, “Milas Şehir Tiyatrosu tarafından hazırlanan Zamazingo oyununun ilk gösterimini bugün izledik. Oldukça keyifli bir oyundu. Bu oyunun sahnelenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık