CHP Muğla İl Başkanlığı’na ikinci aday

26 Ağustos 2023 tarihinde gerçekleştirilen ve tek listeyle gidilen CHP Marmaris İlçe Kongresinde yeniden başkan seçilen Av. Zekican Balcı, CHP Muğla İl Başkanlığı’na aday olduğunu duyurdu.  Balcı'nın bugün saat 18’de il binasında adaylığını resmen açıklaması bekleniyor.

CHP Muğla İl Başkanlığı’na ikinci aday

CHP'de Muğla il kongresi, 23 Eylül Cumartesi günü yapılacak. 31 Mart  yerel seçimler öncesi parti teşkilatlarında başkanlık yarışı da hız kazandı. Kısa bir süre önce gerçekleşen Marmaris ilçe kongresinde aday olan ve başkan seçilen Av. Zekican Balcı, İl başkanlığına adaylık açıklaması yapacak.

Başkan Balcı, CHP Muğla İl Başkanlığı'na aday olduğunu ve bugün Muğla İl Başkanlığı binası önünde saat 18’de yapacağı basın açıklaması ile adaylığını resmen duyuracak.

Öte yandan Adem Zeybekoğlu’nun milletvekili aday adaylığı için CHP Muğla İl Başkanlığı’ndan istifasının ardından boşalan koltuğa CHP Köyceğiz İlçe Başkanı Hüseyin Erol atanmıştı. Erol da 23 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek kongrede CHP İl Başkanlığı’na aday olurken, eğer kongre tarihine kadar başka aday çıkmazsa, Zekican Balcı'nın rakibi olması bekleniyor.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık