Başsavcı Yapar’dan Süt Birliği’ne iade-i ziyaret

Milas Cumhuriyet Başsavcısı Hayrullah Yapar, Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin’i makamında ziyaret etti. Birliğim Gıda Kasap ve Şarküteri A.Ş.’yi gezdiğini ifade eden Başsavcı Yapar, hem üretici hem de tüketici yararına çalışmalar yürüten Milas Süt Birliği’ne ve yönetimine başarılarının devamını diledi.

Başsavcı Yapar’dan Süt Birliği’ne iade-i ziyaret
  • 21 Aralık 2019, Cumartesi 12:59

Kısa bir süre önce Milas Cumhuriyet Başsavcılığı görevine başlayan Hayrullah Yapar, hayırlı olsun ziyaretlerinin ardından iade-i ziyaretlere başladı.
Başsavcı Yapar, kendisini ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dileyen Milas Süt Birliği’ni ziyaret etti.
Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin ile Milas Süt Birliği Genel Müdürü Soner Güney tarafından karşılanan Başsavcı Yapar, Milas’ı tanımaya çalıştığını ve ilk izlenimlerinin oldukça güzel olduğunu ifade etti. 
Milas’ın tarihi ve kültürel zenginliğinin kendisini oldukça etkilediğini kaydeden Başsavcı Yapar, ilçeyi gezdiği sırada Birliğim Gıda Kasap ve Şarküteri A.Ş.’ye gelerek satışa sunulan ürünleri incelediğini belirtti. 
Büyükşehirlerde yaşayan insanların organik ve sağlıklı gıdaya her zaman kolay ulaşamadığını söyleyen Başsavcı Yapar, alışverişlerinde tercih edeceğini söylediği Birliğim Gıda’nın bu anlamda özellikle tüketici için büyük bir şans olduğunu ifade etti.
Başsavcı Yapar’ın ziyaretinden ve Birliğim Gıda hakkındaki olumlu izlenimlerinden büyük bir memnuniyet duyduğunu söyleyen Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, kaliteli ve sağlıklı gıdayı hem üreticiyi hem de tüketiciyi koruyarak sunmayı amaçladıklarını kaydetti. 
Başkan Gezgin, Birliğim Gıda’nın üretici ve tüketiciden gördüğü ilginin günden güne artığını hatırlatarak, Milas’a 2. şubeyi kurmak için hazırlık yaptıklarını duyurdu.
Muğla ve Milas’ın turizm kendi gibi görünse de aslında yıl 12 ay tarım ve hayvancılık yapılabilen bir yer olduğunu belirten Başkan Gezgin, Başsavcı Yapar’a tarihi ve kültürel değerleriyle ün sahibi olan Milas’ta tekrardan hayırlı görevler diledi.
Milas üzerine sohbetle geçen ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık